استقلال روزهای پرحاشیه ای را سپری می کند. پس از برکناری محمود فکری از سرمربیگری آبی پوشان، حالا رشید مظاهری نیز وارد حواشی عجیبی شده است. دروازه بان استقلال که با سعید عزیزیان دچار اختلاف شده است، واکنش تندی به صحبت های اخیر مربی دروازه بانان سابق تیمش داشته است و مدعی شده است حرف های عزیزیان را نمی پذیرد و حاضر است در کمیته انضباطی باشگاه از خود دفاع کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

ساعتی پیش سعید عزیزیان پس از این‌که با استقلال فسخ کرد، در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت که رشید مظاهری به دلیل نیمکت نشینی به او توهین کرده است. این ادعای مربی دروازه بانان استقلال با واکنش های زیادی در شبکه های اجتماعی مواجه شد و حالا رشید مظاهری درباره آن اظهار نظر کرده است.

دروازه‌بان استقلال در این باره گفت:

من صحبت های آقای عزیزیان را شنیدم و از کشیده شدن آن به رسانه ها تعجب کردم چون یک بحث درون تیمی بود. موضوع ترک تمرین من به مصدومیتم ربط داشت و چیز دیگری نبود. من نمی‌خواهم درباره جزئیات اتفاقات صحبت کنم اما به واسطه این که ایشان پیشکسوت هستند و دروازه بان سابق استقلال و تیم ملی بوده‌اند، از ایشان عذرخواهی می‌کنم و اگر کدورتی از من دارند امیدوارم که فراموش کنند.

وی افزود:

به هر حال شرایطی پیش آمد و ایشان از استقلال رفتند و معلوم است از این بابت مکدر هستند. در نهایت من بابت این مسئله متاسفم و و با توجه به اینکه ایشان بزرگتر و پیشکسوت باشگاه هستند، حرفی نمی‌زنم، اما اگر لازم باشد از خودم دفاع می‌کنم و خیلی از حرف های مطرح شده را قبول ندارم. در کمیته انضباطی باشگاه استقلال از خودم دفاع خواهم کرد و حرفی که ایشان زدند را نمی‌پذیرم.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.