« اراک میزبان یکی از حساس‌ترین دیدار‌های هفته هفدهم خواهد بود»

به گزارش فرتاک ورزشی،

فردا هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال کشور پیگیری خواهد شد و در یکی از مهمترین دیدار‌ها آلومینیومی‌ها در اراک میزبان طلایی‌پوشان اصفهانی هستند.

این دیدار روز شنبه از ساعت ۱۵:۳۰ و با قضاوت حسین زیاری و کمک آقایان فرهاد مروجی و امید افخمی و فرزاد بهرامی برگزار خواهد شد.

سپاهان که در رتبه دوم و  فاصله دو امتیازی صدر جدول قرار دارد امیدوار است با کسب چهارمین پیروزی متوالی‌اش و لغزش احتمالی پرسپولیس در آبادان بتواند به صدر جدول برسد.

شاگردان نویدکیا پس از شکست ناباورانه مقابل شهر‌خودرو در اصفهان به یک ثبات خاصی در نتیجه‌گیری رسیدند و‌ دیگر خبری از پیروزی‌های یک در میان نبود و موفق شدند با کسب ۹ امتیاز از سه بازی به اعتماد نفس خوبی دست پیدا کنند و حالا از دو مدعی اصلی قهرمانی لیگ برتر لقب بگیرند.

اما در آن سوی میدان آلومینیومی حضور دارد که تا اینجا عملکرد درخشانی دارد و کسب رتبه پنجم جدول برای این تیم تازه صعود کرده بی‌نظیر است.

  آلومینیوم که در  تعطیلات نیم فصل با شوک ناگهانی رفتن سرمربی خودش مواجه شد فعلا با هدایت موقت دستیاران سرمربی قبلی‌اش هدایت می‌شود و در دیدار هفته قبل هم نشان داد شکست دادن این تیم راحت نیست و در بازی مقابل نساجی در مازندران به تساوی یک بر یک رسیدند.

آلومینیوم فردا رقیب سر سختی برای سپاهان خواهد بود و شکست دادن این تیم در اراک کار راحتی نیست و گواهی این ادعا این است که تیم صدر‌نشین پرسپولیس طعم تنها شکست خود در لیگ‌بیستم را تا اینجای کار در اراک چشیده است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.