مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان گفت: طالب ریکانی بدون اجازه این باشگاه کاری انجام نمی‌دهد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

علی عیسی‌زاده در گفت‌وگویی در مورد جدایی احتمالی طالب ریکانی از تیم صنعت نفت آبادان اظهار داشت: بعید می‌دانم ریکانی با تیمی مذاکره کرده باشد. اصلا امکان ندارد. این موضوع شایعه است. او شخصیتش به شکلی است که بدون اجازه کاری نمی‌کند.

وی با اشاره به حضور تیم فوتبال صنعت نفت در دو جام تصریح کرد: شرایط کمی برای تیم ما سخت است. امیدوارم بتوانیم مقاومت کنیم و نتایج لازم را بگیریم. فشردگی مسابقات برای ما آزار دهنده است. تیم پدیده پنجشنبه بازی کرده و ما شنبه و حالا باید هر دو پنجشنبه به میدان برویم. مدت استراحت آنها هشت و ما شش روز است. ظاهراً در برنامه ریزی خیلی دقت نکردند.

مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان با اشاره به افزایش مشکلات مالی این باشگاه خاطر نشان کرد: مشکلات مالی تاثیر خود را روی عملکرد تیم می‌گذارند، ولی سعی کردیم و تلاشیم تا هر چه سریعتر پول به باشگاه برسانیم. امیدوارم بتوانیم در آستانه نوروز بخشی از مطالبات بازیکنان را پرداخت کرده و شرایط را بهبود ببخشیم.

عیسی‌زاده ادامه داد: در نقل و انتقالات به اندازه جیب‌مان خرج کردیم و هنوز به بازیکنان بدهکار هستیم، ولی آنها صبوری می‌کنند، چون شرایط را می‌دانند و کاملا درک می‌کنند. خداروشکر بازیکنان خوبی هستند و از اتفاقاتی که می‌افتد باخبرند. از این رو ما را همراهی می‌کند. آنها ما را اذیت نمی‌کنند و تحمل کردند. خبر‌های خوبی در راه است. مشکلات مالی ما هم حل می‌شود و پیگیر هستیم به امید خدا به بازیکنان عیدی می‌دهیم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.