یک پیشکسوت پرسپولیس می‌گوید رقابت پرسپولیس، استقلال و سپاهان در صدر جدول به نفع فوتبال ایران است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

محمد پنجعلی درباره تقویت این تیم در نیم‌فصل و اضافه شدن بازیکنان جدید گفت: الان پرسپولیس در سه تورنمنت هم مدعی قهرمانی است. کیفیت تیم بسیار بهتر شده است. واقعیت این است که الان خودمان را در آسیا هم مدعی می‌بینم.

پنجعلی در واکنش به این که آیا پرسپولیس قادر است برای دومین بار متوالی به فینال صعود کند و قهرمان آسیا شود؟ اظهار کرد: خیلی امیدوار هستم. تنها آرزوی من همین است. ما در جام در جام آسیا قهرمان شدیم اما قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا را کم داریم. امیدوارم با کمک و حمایت مردم و تلاش کادرفنی و بازیکنان این اتفاق بیفتد.

مدافع سال‌های دور پرسپولیس درباره رقابت این تیم با سپاهان و استقلال در صدرجدول گفت: تنور رقابت داغ شده است اما به نظرم پرسپولیس بدون تعصب، از بقیه تیم‌ها بهتر است. این موضوع به نفع فوتبال ایران است.

پنجعلی در پاسخ به این سوال که آیا تیم گل‌محمدی بهتر از تیم برانکو است؟ گفت: می‌تواند بهتر از تیم برانکو هم شود اما باید بازیکنان این موضوع را ثابت کنند. تیم برانکو در مقطعی با مشکلاتی رو به رو شد اما الان تیم ما کامل‌تر است. به طور کلی نمی‌خواهم این دو تیم را مقایسه کنم. هر کدام در دوره خود بهترین تیم بودند و هستند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.