بازیکن تیم فوتبال نیروی هوایی عراق به دلیل شادی بعد از گلی که شبیه به شادی گل مهدی طارمی است، سه جلسه محروم شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

چند روز قبل بود که در حساس ترین دیدار هفته بیست و سوم لیگ برتر عراق، تیم صدرنشین نیروی هوایی با دو گل از سد تیم رده دومی الزوراء گذشت و اختلاف 6 امتیازی خود با این تیم را به 9 رساند و گام بزرگی برای قهرمانی در این فصل از فوتبال عراق برداشت.

 

اما گل دومی که نیروی هوایی توسط ابراهیم بایش به ثمر رساند، در رسانه های عراقی جنجال برانگیز شد. این بازیکن که دو سال پیش و در انتقالی جنجالی از همین تیم الزوراء به نیروی هوایی پیوست، پس از باز کردن دروازه تیم سابقش که روی پاس طارق همام بازیکن سابق استقلال به دست آمد، شادی جنجالی را برپا کرد.

 

این بازیکن که از باز کردن دروازه تیم قبلی خود بسیار خوشحال بود، با حرکات دست خود شادی جنجالی را انجام داد که نشان دهنده بریدن سر تیم حریف بود. خوشحالی ای که شبیه به شادی مهدی طارمی در زمان حضور در پرسپولیس بود که پس از باز کردن دروازه النصر عربستان به نمایش گذاشت که آن شادی طارمی در آن زمان، جنجال های زیادی را بر پا کرد.

 

سه جلسه محرومیت برای خوشحالی به سبک طارمی

 

 

 

سه جلسه محرومیت برای خوشحالی به سبک طارمی

 

سه جلسه محرومیت برای خوشحالی به سبک طارمی

 

سه جلسه محرومیت برای خوشحالی به سبک طارمی

 

پس از این اتفاق، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال عراق، ابراهیم بایش را نقره داغ کرد و او به سه جلسه محرومیت از همراهی تیمش محکوم شد. کمیته انضباطی در بیانه خود اعلام کرده است: «پس از بررسی فیلم های ویدئویی این مسابقه و پیامدهای آن و همچنین بررسی عکس ها، تصاویر و کلیپ های ویدیویی پخش شده در شبکه های رسانه های اجتماعی در پی حرکت "ابراهیم بایش" هافبک نیروی هوایی برای شادی پس از گل او، این بازیکن را به سه جلسه محرومیت از همراهی نیروی هوایی محکوم می کند.»

 

در ادامه این بیانیه آمده است: «انجام این حرکات که توسط ابراهیم بایش صورت گرفت، در سطح محلی و بین المللی ممنوع اعلام شده است. کمیته انضباطی علاوه بر سه جلسه محرومیت، این بازیکن را به پرداخت سه میلیون دینار عراقی محکوم می کند.»

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.