سرمربی تیم ملی بازیکنان جدیدی را برای سمت راست خط دفاعی تیمش دعوت کرده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

فهرست تیم ملی فوتبال برای بازی دوستانه با سوریه در حالی اعلام شد که همچنان خبری از دعوت وریا غفوری و رامین رضاییان نیست، به گونه‌ای برخی معتقدند این دو بازیکن باتجربه در لیست سیاه اسکوچیچ قرار گرفته‌اند.

دلیل اینکه چرا سرمربی تیم ملی به این دو بازیکن سرشناس اعتقاد ندارد، چندان روشن و مشخص نیست، اما آنچه مسلم است این است که ظاهرا این نفرات در شرایط کنونی در پازل تاکتیکی اسکو جایی ندارند؛ این در حالی است که غفوری و رضاییان در ماه‌های اخیر نسبت به همتایانشان که به تیم ملی دعوت شده‌اند، عملکرد به نسبت قابل قبول‌تری داشته‌اند.

اسکوچیچ برای دیدار دوستانه مقابل ازبکستان، صادق محرمی، مجتبی نجاریان و سیامک نعمتی را به عنوان مدافع راست به تیم ملی دعوت کرد. برای بازی با بوسنی هم این سه نفر دوباره به اردو دعوت شدند اما به خاطر مثبت شدن تست کرونای مجتبی نجاریان، اسکوچیچ سراغ مهدی شیری مدافع راست پرسپولیس رفت.

حالا و در شرایطی که محرمی به دلیل مصدومیت امکان حضور در تیم ملی را ندارد، مهدی تیکدری مدافع راست تراکتور گزینه جدید اسکوچیچ برای بازی در سمت راست خط دفاعی است، ضمن آنکه سیامک نعمتی هم قابلیت بازی در این پست را دارد.

این اتفاق در حالی رخ داده که احمد موسوی و دانیال اسماعیلی‌فر دو بازیکنی بودند که امسال در لیگ نمایش خوبی داشتند، اما اسکوچیچ ترجیح داده سراغ مدافع راست تراکتور برود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.