پس از اینکه فهرست تیم ملی از سوی دراگان اسکوچیچ اعلام شد، واکنش های زیادی به وجود آمد. اما سکوت یحیی گل محمدی از همه عجیب تر است. در حالی که چند تن از بازیکنان سرشناس پرسپولیس به تیم ملی دعوت نشده اند، سرمربی سرخپوشان هنوز واکنشی به این اتفاق نداشته است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

یحیی گل محمدی هنوز نظر خود را در مورد لیست تیم ملی اعلام نکرده است.

یحیی گل محمدی هنوز نظر خود را در مورد لیست جدید تیم ملی برای بازی با سوریه اعلام نکرده است.

لیست تیم ملی فوتبال ایران برای بازی با سوریه از سوی دراگان اسکوچیچ اعلام شد که در این لیست نام ۴ بازیکن پرسپولیس دیده می شود. در این میان عدم دعوت از بازیکنانی چون حامد لک، سعید آقایی و مهدی ترابی حرف و حدیث هایی را به همراه داشته است. بر همین اساس خیلی از هواداران پرسپولیس و همین طور بازیکنانی که به اردوی تیم ملی برای بازی با سوریه دعوت نشده اند منتظر بودند نظر یحیی گل محمدی را در جایگاه سرمربی پرسپولیس بشنوند. به ویژه بازیکنانی که به تیم ملی دعوت نشده اند منتظر هستند تا حمایت سرمربی خود را در رسانه ها به همراه داشته باشند. اما نکته جالب اینجاست که یحیی گل محمدی هنوز در این مورد اظهارنظری نداشته است. به نظر می رسد باید در اولین روز تمرین پرسپولیس در سال جدید شاهد اظهار نظر سرمربی سرخ پوشان تهرانی در مورد لیست تیم ملی و نفرات دعوت نشده به تیم ملی باشیم.

به رغم دعوت از چهار بازیکن پرسپولیس به اردوی تیم ملی، بسیاری از پیشکسوتان پرسپولیس معتقدند دراگان اسکوچیچ نگاه منصفانه ای به بازیکنان پرسپولیس نداشته و جای حامد لک، مهدی ترابی و حتی سعید آقایی در لیست تیم ملی خالی است

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.