رسانه های عربستانی از انتخاب یوسف عنبر به عنوان سرمربی جدید الاهلی خبر می دهند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

ساعاتی پیش بود که روزنامه عکاس عربستان از توافق مدیران الاهلی با سرمربی خود ولادان میلوژویچ برای جدایی از این تیم خبر داد و در حالیکه خبر برکناری این سرمربی صربستانی هنوز به صورت رسمی از سوی باشگاه الاهلی اعلام نشده است، حالا اخباری مبنی بر تعیین جانشین او نیز منتشر شده است.

 روزنامه البلاد عربستان در خبری مدعی شد که مدیران الاهلی با یوسف عنبر بازیکن و مربی سابق این تیم برای حضور بر روی نیمکت سفیدپوشان شهر جده به توافق رسیده اند و قرار است او به عنوان جانشین ولادان میلوژویچ تا پایان فصل هدایت الاهلی را برعهده بگیرد.

رسانه های عربستانی خبر داده اند که نایف القاضی مدیراجرایی الاهلی روز گذشته با یوسف عنبر دیدار کرده و با این سرمربی برای قبول هدایت این تیم تا انتهای فصل به توافق رسیده است. البلاد همچنین گزارش داده است که مدیران الاهلی با میلوژویچ به توافق رسیده اند که او تنها با دریافت حقوق معوقه 3 ماهه خود، از این تیم جدا شود.

یوسف عنبر در دهه 90 و پس از بازنشستگی از دنیای فوتبال، به مربیگری روی آورد و در سال 2002 هدایت الاهلی را برعهده گرفت و با این تیم به مقام قهرمانی جام ولیعهدی دست یافت. عنبر در سال 2018 به عنوان دستیار پابلو گویدی سرمربی آرژانتینی در الاهلی مشغول به کار شد که پس از کسب نتایج ضعیف به همراه او از کار برکنار شد.

در سال 2019 و پس از برکناری خورخه فوساتی از سرمربیگری الاهلی، عنبر یکبار دیگر به عنوان سرمربی جایگزین در الاهلی مشغول به کار شد و در 6 بازی پایانی فصل گذشته هدایت این تیم را برعهده گرفت.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.