فدراسیون بین‌المللی تاریخ و آمار فوتبال (IFFHS) اقدام به انتشار برترین تیم های دنیا در قاره های مختلف طی بازه زمانی سالهای 2011 تا 2020 کرده است که در این میان، استقلال به عنوان دهمین تیم برتر قاره آسیا شناخته شده است. تیم های چونبوک موتورز کره جنوبی، الهلال عربستان و اولسان هیوندای کره جنوبی در رده های اول تا سوم بهترین تیم های آسیا در دهه گذشته قرار گرفتند. استقلال، برترین تیم‌ ایرانی در رده‌بندی جهانی جدیدترین رنکینگ باشگاهی جهان/ سقوط پرسپولیس و صعود استقلال استقلال ایران هم با کسب 883 امتیاز در رده دهم آسیا طی سالهای 2011 تا 2020 قرار گرفت. yektanet-logo-sign تبلیغ عرضه ویژه لایسنس های اورجینال مایکروسافت Windows, Office, Server عرضه ویژه لایسنس های اورجینال مایکروسافت Windows, Office, Server مشاهده اف سی سئول کره جنوبی، الاهلی عربستان، سوان بلووینگز کره جنوبی، گوانگژو اورگرانده چین، پوهانگ استیلرز کره جنوبی، کاشیما آنتلرز ژاپن و استقلال ایران در رده های چهارم تا دهم ایستاده اند. در این رده بندی، 5 باشگاه کره ای، 2 تیم عربستانی، یک تیم چینی، یک تیم ژاپنی و استقلال در رتبه های اول تا دهم جای گرفته اند. [کلیک و کشیدن برای جابجایی] ​ هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.

به گزارش فرتاک ورزشی،

فدراسیون بین‌المللی تاریخ و آمار فوتبال (IFFHS) اقدام به انتشار برترین تیم های دنیا در قاره های مختلف طی بازه زمانی سالهای 2011 تا 2020 کرده است که در این میان، استقلال به عنوان دهمین تیم برتر قاره آسیا شناخته شده است.

تیم های چونبوک موتورز کره جنوبی، الهلال عربستان و اولسان هیوندای کره جنوبی در رده های اول تا سوم بهترین تیم های آسیا در دهه گذشته قرار گرفتند.

استقلال ایران هم با کسب 883 امتیاز در رده دهم آسیا طی سالهای 2011 تا 2020 قرار گرفت.

اف سی سئول کره جنوبی، الاهلی عربستان، سوان بلووینگز کره جنوبی، گوانگژو اورگرانده چین، پوهانگ استیلرز کره جنوبی، کاشیما آنتلرز ژاپن و استقلال ایران در رده های چهارم تا دهم ایستاده اند.

در این رده بندی، 5 باشگاه کره ای، 2 تیم عربستانی، یک تیم چینی، یک تیم ژاپنی و استقلال در رتبه های اول تا دهم جای گرفته اند.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.