انتشار مصاحبه خیالی از سرمربی تیم ملی؛

یک رسانه عراقی به اشتباه یک گفت‌وگو از سرمربی تیم ملی ایران در خصوص تغییر زمان بازی با بحرین منتشر کرده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 در حالی که تیم ملی ایران با شرایط خوبی فیفا دی اخیر را پشت سر گذاشت و برای حضور در مرحله انتخابی جام جهانی قطر برنامه‌ریزی می‌کند، رسانه‌های حریفان ایران در حال انتشار اخبار نادرست و عجیب هستند.

یک توئیتر با نام «معرض الکره العراقیه» امروز مصاحبه‌ای از دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران منتشر کرد که او در این گفت‌وگو نسبت به تصمیم تازه فیفا و برنامه‌ریزی جدید آن برای تغییر در برنامه مرحله مقدماتی جام جهانی ابراز رضایت کرده است!

این توئیتر عراقی عنوان کرده طبق برنامه جدید فیفا، تیم ملی فوتبال ایران نخستین بازی خود در مرحله مقدماتی جام جهانی در تاریخ سیزدهم خردادماه که قرار بود مقابل هنگ‌کنگ انجام دهد را برابر بحرین برگزار می‌کند که اسکوچیچ نیز از این اتفاق و جابجایی تاریخ دیدار با بحرین اعلام رضایت داشته است.

01587355

در توئیت این رسانه عراقی عنوان شده: «در گذشته قرار بود ایران در بازی ماقبل پایانی خود در مرحله مقدماتی جام جهانی قطر مقابل تیم ملی بحرین به میدان برود که این تصمیم فیفا تغییر کرده و ایران در اولین بازی برابر بحرین قرار می‌گیرد.»

ابتدا باید عنوان شود که این توئیتر عراقی به اشتباه مطلب را عنوان کرده چراکه در آن عنوان شده ایران در سومین بازی باید به مصاف بحرین برود، در حالی که شاگردان اسکوچیچ دومین بازی خود را برابر بحرین انجام می‌دهند و سومین دیدارشان مقابل کامبوج است.

همچنین در تماس خبرنگار ما با یکی از اعضای فدراسیون فوتبال، تغییر چیدمان زمان مسابقات مرحله مقدماتی جام جهانی قطر تکذیب شد و همچنین نیاز است تا فدراسیون فوتبال به این مسئله که در توئیتر عراقی انتشار یافته، اعتراض کند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.