شهاب الدین عزیزی خادم ظهر امروز با حضور در برنامه ورزش و مردم شبکه یک صحبت های جالبی را مطرح کرد که در نوع خود قابل تامل بود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

شهاب الدین عزیزی خادم ظهر امروز با حضور در برنامه ورزش و مردم شبکه یک صحبت های جالبی  را مطرح کرد که در نوع خود قابل تامل بود. عزیزی خادم در این برنامه پیرامون بدهی فدراسیون فوتبال به شستا، طلب سنگین ویلموتس و همچنین برداشته شدن قانون منع مربیان خارجی نقدهایی را مطرح کرد.

او درباره لغو قانون ممنوعیت ورود مربیان و داوران خارجی اظهار کرد: این موضوع در هیات رئیسه مطرح می‌شود. خودم مطالعه‌ای روی این موضوع ندارم. منافع فوتبال برای من مهم است. باشگاه‌ها باید صندوقی ایجاد کنند و برای جذب بازیکن و مربی خارجی گارانتی بدهند. باید دستمزد بازیکن و مربی خارجی را در این صندوق می ‌گذارند و هر موقع که قراردادی فسخ شد، پول از همین محل تسویه حساب می‌شود. ما که نمی‌توانیم اجازه دهیم پرونده دیگری علیه فوتبال ایران تشکیل شود.

این خبر می‌تواند برای هواداران فوتبال بسیار هیجان انگیز باشد چرا که با بازگشت مربیانی چون برانکو و استراماچونی و سایر مربیان خارجی به فوتبال ایران بار دیگر حس رقابت بین تیم ها شکل می گیرد.

با خروج مربیان خارجی از فوتبال ایران بازهم قیمت مربیان ایرانی افزایش چشمگیری داشت و طبعا به باشگاه ها نیز فشار زیادی از جهت مالی وارد شده است.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.