بنابر اعلام نایب رئیس بانوان فدراسیون فوتبال، تیم ملی بانوان کشورمان بار دیگر به رنکینگ فیفا بازگشت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

سیده شهره موسوی با بیان این خبر، اظهار داشت: متاسفانه دیماه سال گذشته پس از اعلام رده‌بندی برترین تیم‌های ملی دنیای فوتبال، مشخص شد که بانوان ایرانی به دلیل دوری از مسابقات و عدم فعالیت جایی در میان تیم‌های دنیا ندارند.

وی ادامه داد: بر همین اساس بلافاصله پس از انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال و تصدی سمت جدید اعلام کردم اولویت فدراسیون و همه ما بازگرداندن تیم ملی فوتبال بانوان به رنکینگ فیفاست. خوشبختانه پیگیری های فدراسیون فوتبال و مکاتبات ما به همراه اعلام برنامه های اردویی و بازی های تیم ملی بانوان، مثمر ثمر واقع شده و این تیم شایسته به رنکینگ فیفا بازگشت.

سیده شهره موسوی همچنین با اشاره به پرداخت  پاداش بازیکنان تیم ملی فوتسال بانوان، یادآور شد:  10 اسفند انتخابات فدراسیون برگزار شد و تا وقتی مستقر شدیم به تعطیلات عید خوردیم اما پیگیری در کارهای اداری کند و زمانبر است. بعد عید نوروز هم تعطیلات آغاز شد اما خدا را شکر توانستیم به قول و وعده خود وفا کرده و پاداش بانوان پرتلاش و افتخارآفرین تیم ملی فوتسال را پرداخت کنیم. البته کسانی که با من کار کرده اند خوب می دانند اهل وعده دادن نبوده و نیستم و اگر حرفی بزنم یا قولی بدهم پای آن خواهم ایستاد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.