عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: تیم حقوقی فدراسیون تمام تلاش خود را برای گرفتن میزبانی از بحرین انجام می دهد و به دنبال احقاق حق ایران در این مسابقات است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

میرشاد ماجدی درباره آخرین تحولات فوتبال کشور عنوان کرد: عزیزی خادم، رئیس فدراسیون  تمام اولویت خود را برای حضور پرقدرت تیم ملی در مسابقات مقدماتی جام جهانی قطر گذاشته است. برهمین اساس اعضای هیات رئیسه نیز همین دغدغه را دارند و تلاش می کنند، تجهیزات و امکانات لازم در این مسیر را برای تیم ملی فراهم کنند تا تیم ملی در رقابتهای مقدماتی جام جهانی با بهترین کیفیت حضور داشته باشد.

عضو هیات  رییسه فدراسیون در ادامه درباره اقدامات انجام شده برای کسب میزبانی مقدماتی جام جهانی در اعتراض به سیاست های کنفدراسیون فوتبال آسیا عنوان کرد:  تیم حقوقی فدراسیون تمام تلاش خود را در این زمینه انجام می‌دهد و به دنبال احقاق حق ایران برای کسب میزبانی در این مسابقات است. اگر این اتفاق هم رخ ندهد، بدون شک تیم ملی فوتبال کشورمان در هر کشوری که مسابقات را برگزار کند، بهترین نتیجه را خواهد گرفت. اعضای هیات رئیسه فدراسیون با یکدیگر همدل و همقسم شده اند که برای درخشش تیم ملی در این رقابتها همه تلاش خود را در این زمینه انجام دهند.

رئیس کمیته جوانان اضافه کرد: در نخستین جلسه ای که در هیات رئیسه برگزار شد، مقرر شد کارگروهی تشکیل شود تا نسبت به بررسی یک موسسه با ساختار حقوقی مشخص با سازوکارهای قانونی برای چگونگی برگزاری مسابقات تصمیم گیری و روش های اجرایی آن را مدیریت کند که در حال حاضر این کارگروه در مرحله تحقیق است تا  نقاط ضعف و قوت آن مشخص شود.

عضو هیات رئیسه فدراسیون درباره مسابقات تیم ملی زیر 23 سال آسیا گفت: این مسابقات در آبان ۱۴۰۰ ماه سال جاری در گروه‌های مختلف برگزار خواهد شد. کنفدراسیون آسیا اعلام کرده محل و شرایط برگزاری بازی‌های مقدماتی را بعدا ابلاغ می‌کند. فدراسیون فوتبال هم درخواست میزبانی مرحله مقدماتی را ارائه داده است.

وی ادامه داد: این رقابتها در ۱۱ گروه (۶ گروه در مناطق غرب و مرکز و جنوب - ۵ گروه از شرق و منطقه آ. سه. آن) برگزار می‌شود. ۱۱ تیم صدرنشین به علاوه چهار تیم برتر رده دوم در کنار میزبان، تشکیل دهنده ۱۶ تیم مرحله نهایی خواهند بود. همچنین  مسابقات قهرمانی فوتبال زیر ۲۳ سال آسیا در ماه جولای سال ۲۰۲۲ در ازبکستان برگزار می شود.

ماجدی خاطر نشان کرد: در آخر باید به همه همکاران این نکته را یکبار دیگر یادآوری کنم که دکتر عزیزی خادم تمام سعی خود را برای حضور پرفدرت تیم های ملی فوتبال و فوتسال در مسابقات جام جهانی گذاشته است. بدون تردید بهترین امکانات را برای تیم های ملی در نظر گرفته است. همچنین از تمام رسانه ها و باشگاهها می خواهم مثل گذشته که حامی فدراسیون فوتبال بودند، بار دیگر در این راه سخت به کمک ما بیایند تا با حمایت و همدلی یکدیگر شاهد بازیهای درخشان تیم ملی در مسابقات مقدماتی جام جهانی باشیم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.