«تیم‌نساجی موفق شد یک برد خارج از خانه مهم را بدست بیاورد»

به گزارش فرتاک ورزشی،

هفته بیست‌ودوم رقابت‌های لیگ‌برتر شب گذشته آغاز شد و در یکی از دیدار‌ها تیم‌های مس رفسنجان و نساجی قائم شهر در ورزشگاه شهدای صنعت مس رفسنجان مقابل یکدیگر صف‌آرایی کردند.

نساجی که پس از یک نیم‌فصل وحشتناک در ابتدای نیم‌فصل دوم امیدوار‌کننده ظاهر شد، در دو هفته پیاپی و سخت مقابل پرسپولیس و سپاهان متحمل شکست شد تا اوضاع این تیم برای ماندن در لیگ‌برتر سخت شود.

نساجی در این دیدار خارج از خانه مقابل حریفی قرار گرفت که در اولین فصل حضورش در لیگ برتر آنقدر خوب کار کرده که اگر تا پایان فصل روند متزلل چند هفته اخیر خود را بازهم ادامه دهد، فصل آینده در لیگ برتر حضور خواهد داشت و ‌بازی مقابل شاگردان ربیعی در رفسنجان برای هر تیمی سخت و دلهره آور است.

روند نه‌چندان خوب مس در این اواخر، مصدومیت و محرومیت چند بازیکن آنها مکمل بازی پر تلاش و‌جنگنده شاگردان ساکت الهامی در تیم نساجی شد تا بتوانند یک سه امتیاز یسیار حساس و روحیه بخش را بدست آورند.

نساجی با یکی دو بازی بیشتر نسبت به تیم‌های حاضر در منطقه خطر در رده چهاردهم قرار گرفت، اما خوب می‌داند هشت هفته سرنوشت ساز را در اختیار دارد که از آنها باید نهایت بهره را ببرد تا در لیگ برتر باقی بماند.

شاید برای پیش‌بینی خیلی زود باشد اما به احتمال زیاد ماشین‌سازی را باید تیم سقوط کرده بدانیم و از بین تیم‌های نساجی، ذوب‌آهن، سایپا و احتمالا یکی از تیم‌های نفتی  در پایان فصل باید یک تیم لیگ برتر را ترک کند.

تا اینجای کار و بروی کاغذ نساجی شرایط بدتری نسبت به رقبا دارد اما اگر بازی‌های  باقی مانده این تیم، همانند دیدار با مس ،  جنگندگی و تلاش در کنار فاکتور شانس از ویژگی‌های مازنی‌ها باشد

فصل کابووس‌‌وار بیستم برای آنها می‌تواند پایان خوبی داشته باشد.

فولاد، ماشین‌سازی، پیکان، نفت آبادان، شهر خودرو، ذوب‌آهن، استقلال و گل‌گهر  حریفان نساجی در هشت بازی آینده این تیم خواهند بود و اگر ساکت الهامی می‌خواهد تیمش در جدال بقا در لیگ‌برتر  قافیه را به دیگر تیم‌ها واگذار نکند، باید دست کم بین ۱۳ تا ۱۵ امتیاز را کسب کند.

پوریا منصوری

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.