روزنامه الرایه قطر به بررسی آخرین فهرست نقل و انتقالات باشگاه الاهلی پرداخته و جدایی امید ابراهیمی همچنین جذب حسین کنعانی‌زادگان را مورد تحلیل قرار داده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در گزارش الرایه پیرامون آخرین تغییرات فهرست الاهلی آمده است: مسئولان باشگاه الاهلی در گفت‌وگو با نیبوشا سرمربی تیم در حال بررسی تمامی احتمالات پیرامون فهرست بازیکنان مورد نیاز هستند. الاهلی تلاش می‌کند با تقویت تیم در جذب مهره‌های تاثیرگذار خارجی در فصل آتی شرایط بهتری داشته باشد.

الاهلی بعدی از امضای قرارداد با مدافع ایرانی باشگاه پرسپولیس، حسین کنعانی‌زادگان به جذب سه بازیکن شاخص خارجی دیگر نیاز دارد. بازیکن پرسپولیس جانشین شین لوری مدافع استرالیایی تیم شد که قراردادش با الاهلی به پایان رسیده بود.

موضوع بعدی انتخاب بازیکنان خارجی از بین نفرات حاضر در دوحه یا بازیکنان خارج از لیگ قطر است. الاهلی برای جذاب یک مهاجم تمام‌کننده تلاش می‌کند که ممکن است در صورت موافقت الریان یوهان بولی اهل ساحل عاج بازیکن این باشگاه باشد.

این باشگاه همچنین برای جذب یک هافبک در مرکز زمین تلاش می‌کند در حالی که امید ابراهیمی پیشنهاد تمدید یک ساله قرارداد را نپذیرفت و مایل بود قرارداد جدید دو ساله با باشگاه امضاء کند. الاهلی همینطور به دنبال جذب یک بازیکن شاخص دیگر در انتقال بازی از دفاع به حمله خواهد بود.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.