سامان قدوس پس از اینکه موفق شد به همراه برنتفورد راهی لیگ برتر انگلیس شود، به زودی به تمرینات تیم ملی در بحرین اضافه شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

اردوی آماده سازی تیم ملی، روز پایانی خود در کیش را پشت سر می گذارد. ملی پوشان فردا راهی منامه می شوند تا خود را جهت حضور در رقابت های مقدماتی جام جهانی 2022 و جام ملت های آسیا 2023 آماده کنند.

سامان قدوس بازیکن ایرانی برنتفورد که به دلیل حضور این تیم در مسابقات پلی آف صعود به لیگ برتر در انگلیس حضور داشت، پس از اینکه موفق شد به همراه تیمش راهی لیگ برتر شود، قرار است به اردوی ملی پوشان در بحرین اضافه شود.

قدوس که یکی از مهره های تأثیرگذار برنتفورد در رقابت های چمپیونشیپ بود، در راهیابی این تیم به لیگ برتر موثر بود. او در فصلی که منجر به صعود تیمش شد، 49 بار برای برنتفورد به میدان رفت که 4 بار موفق به گلزنی شد و 4 پاس گل داد و حالا  این بازیکن قرار است پس از حضور تیم ملی در بحرین، با پروازی راهی منامه شده و به اردوی ملی پوشان ملحق شود.

با توجه به بازی های حساسی که تیم ملی در بحرین در پیش دارد، قدوس می تواند یکی از مهره های تأثیرگذار در ترکیب تیم ملی باشد. دراگان اسکوچیچ که در بحرین مهره های قابل توجهی در اختیار دارد، می تواند با تنوع تاکتیکی و مهره روی نیمکت، به استقبال دو  جدال حساس در برابر بحرین و عراق برود.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.