علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم ملی معتقد است برای تیمی که دو دوره متوالی به جام جهانی راه پیدا کرده این صعود اتفاق بزرگی نیست.

به گزارش فرتاک ورزشی،

او در صفحه ی شخصی اش نوشته بالاخره شرایطی پیش آمد که کار برای تیم ملی سخت شده بود اما بچه ها تیم ملی به وعده ای که داده بودند عمل کردند و با چهار برد متوالی به دور بعدی بازی ها صعود کردند و نشان دادند که مرد روزهای سخت هستند. حالا نوبت یک برنامه ریزی اصولی و حمایت از تیم ملی است تا در آینده کار را به روزهای آخر نکشانیم. او در پایان این پیروزی و صعود را به ایرانی ها تقدیم کرد.

علیرضا بیرانوند در سه بازی در منامه در درون دروازه ی تیم ملی قرار گرفت. در این سه بازی تنها یک بار و در دیدار با هنگ کنگ دروازه اش باز شد. او هم چنین در دیدار با کامبوج روی نیمکت تیم ملی نشست تا امیر عابدزاده بازی در رقابت های مقدماتی جام جهانی در گروه c را تجربه کند.

در مصاف با عراق علیرضا بیرانوند روی شوت از راه دور واکنش خوبی داشت و مانع از باز شدن دروازه ی ایران شد. در یکی دو صحنه هم با خروج های خوب خود ارسال بازیکنان عراقی از کناره ها را بی اثر کرد و در نهایت با چهار برد متوالی صعود ایران به دور بعدی بازی های مقدماتی را در کنار دیگر ملی پوشان جشن گرفت.

312

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.