برخی از نزدیکان رئیس فدراسیون فوتبال، به وی پیشنهاد داده اند تا دراگان اسکوچیچ را برکنار کند و کارلوس کی روش را به تیم ملی برگرداند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

برخی از نزدیکان رئیس فدراسیون فوتبال، به وی پیشنهاد داده اند تا دراگان اسکوچیچ را برکنار کند و کارلوس کی روش را به تیم ملی برگرداند. گویا طی ماه های گذشته نیز شهاب الدین عزیزی خادم طی یک واسطه پیغام هایی برای کی روش فرستاده بوده است اما رقم و شرایط پیشنهادی به شکلی بوده است که کی روش حاضر به مذاکره نبوده است، اما این بار کارلوس کی روش از طریق نزدیکانش به فدراسیون فوتبال پیغام فرستاده است که حاضر است مذاکره کند و به میز مذاکره برگردد و از آن سوی نیز شهاب عزیزی خادم در تلاش است با اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال مذاکره کند تا مقدمات جذب کارلوس کی روش فراهم شود.

دقایقی پیش خبر رسید که ظهر شنبه شهاب الدین عزیزی خادم با برخی از اعضای هیئت رئیسه که موافق بازگشت کی روش هستند، جلسه دارد و قرار است در این جلسه به یک جمع بندی برسند که یک پیشنهاد جدیدی را به کی روش ارائه بدهند. پیشنهادی که قرار است جزئیاتش در جلسه فردا مطرح شود. این پیشنهاد می تواند تا حدود زیادی تکلیف کارلوس کی روش و فوتبال ایران را روشن کند.

 

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.