مربی تیم فوتبال پدیده گفت: ممکن است استقلال مشکلاتی داشته باشد ولی آنها در بازی فردا هر لحظه می‌توانند برای ما خطرساز باشند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

محمد نوازی مربی پدیده درباره دیدار فردا مقابل استقلال معوقه از هفته بیست و دوم لیگ برتر گفت: فکر می‌کنم فردا بازی خوبی در پیش داشته باشیم، به خاطر اینکه در تعطیلات لیگ خوب تمرین کردیم. جا دارد از بچه‌های تیم به خاطر حضور به موقع‌شان در تمرینات تشکر کنم. چند بازی دوستانه خوب هم داشتیم که برای ما مثمرثمر بوده است.

وی ادامه داد: درست است که  استقلال ممکن است مشکلاتی داشته باشد ولی فردا با تیمی بازی داریم که هر لحظه می‌تواند برای ما خطرساز باشد و بازیکنان و مربیان خوبی دارند. امیدواریم آن چیزی که در تمرینات کار کردیم را در زمین مقابل استقلال پیاده کنیم. روی نقاط ضعف و قوت استقلال کار کردیم و ان‌شاءالله بتوانیم با دست پر به مشهد برگردیم. برای هر دو تیم آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم با عملکرد خوب خودمان تا پایان فصل امتیازات خوبی جمع کنیم و به آن هدفی که داریم، برسیم.

مربی پدیده مشهد در پایان در خصوص محروم و مصدوم تیمش مقابل استقلال عنوان کرد: هیچ محروم و مصدومی نداریم و بازیکنان ما همه سرحال و منتظر سوت آغاز بازی با استقلال هستند. 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.