پرسپولیس به دنبال تثبیت جایگاه خود در صدر جدول است و گل گهر انتقام شکست 5-0 بازی رفت را می خواهد بگیرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

پرسپولیس و گل گهر سیرجان در حالی در هفته بیست و پنجم به مصاف هم می روند، که این بازی برای دو تیم از اهمیت بالایی برخوردار است.

پرسپولیس تهران در  24 بازی گذشته، 14 پیروزی داشته اند، 9 تساوی و تنها یک شکست. شاگردان یحیی گل محمدی همچنین آمار 32 گل زده و 12 گل خورده را به ثبت رسانده اند و با تفاضل گل +20 و امتیاز 51 به تنهایی و دو امتیاز بالاتر از سپاهان در صدر جدول حضور دارند.

سرخ ها که به تازگی موفق شده اند تراکتور را در سوپرجام شکست بدهند و هفته گذشته نیز مس رفسنجان را در خانه اش شکست دادند. شاگردان گل محمدی برای اینکه از جایگاه خود در صدر جدول محافظت کنند، نیاز است تا این بازی را با پیروزی پشت سر بگذارند. وحید امیری، کمال کامیابی نیا و سیامک نعمتی بازیکنانی هستند که برای پرسپولیس به دلیل مصدومیت نمی توانند بازی کنند.

 

در آن سوی میدان، گل گهر سیرجان یکی از شانس های کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا است. شاگردان امیر قلعه نویی در این فصل لیگ برتر نشان داده اند که برای هر حریفی می توانند خطرناک باشند و پرسپولیس بی شک کار سختی برابر آن ها دارد. آن ها در هفته گذشته در همین ورزشگاه برابر استقلال تهران با نتیجه 2 بر 0 مغلوب شدند.

سیرجانی ها در 24 بازی گذشته 10 پیروزی داشته اند، 5 تساوی و 9 شکست. آن ها همچنین آمار 25 گل زده و 24 گل خورده را به ثبت رسانده اند و با تفاضل گل +1 و امتیاز 35 در رده ششم جدول جای دارند. آن ها در صورت پیروزی احتمال دارد تا رتبه چهارم جدول صعود کنند و در صورت شکست ممکن است یک پله دیگر نیز سقوط کنند.

در دور رفت رقابت های لیگ برتر، گل گهر در خانه با نتیجه 5 بر 0 مغلوب پرسپولیس شد و حالا به دنبال انتقام آن شکست نیز هستند. گل گهر با سرمربی استقلالی و بازیکنانی که سابقه پوشیدن پیراهن استقلال را دارند، انگیزه بالایی برای پیروزی برابر پرپسولیس دارند.

 

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.