سه محروم برای دیدار با پیکان؛

سه بازیکن تیم فوتبال سپاهان با دریافت کارت زرد در دیدار با ماشین‌سازی، مسابقه بعدی تیمشان را از دست دادند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 آخرین تقابل هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال ایران در شرایطی به پایان رسید که شاگردان محرم نویدکیا در تیم فوتبال سپاهان موفق شدند به سختی در خانه از سد ماشین‌سازی بگذرند و با تک گل دانیال اسماعیلی‌فر، سه امتیاز حساس را در کورس قهرمانی به دست آوردند تا امیدهایشان برای کسب عنوان قهرمانی زنده بماند.

اما جدال با ماشین‌سازی برای سپاهانی‌ها تلفات زیادی هم داشت؛ چرا که محمدرضا خلعتبری که سازنده تک گل تیمش بود، یک اخطار از داور مسابقه دریافت کرد تا با ثبت چهارمین کارت زرد، دیدار بعدی تیمش مقابل پیکان تهران را از دست بدهد.

خلعتبری تنها بازیکنی از سپاهان نبود که دیدار بعدی تیمش را از دست می‌داد، چرا که محمد محبی و محمد کریمی هم با دریافت کارت زرد، محروم از بازی سپاهان مقابل پیکان شدند؛ محبی هفتمین کارت زرد خود در لیگ بیستم را دریافت کرد و برای دومین‌بار از این جهت محرومیت را تجربه می‌کند و محمد کریمی جوان هم که فرصت کمی مقابل ماشین‌سازی برای بازی پیدا کرد، چهارمین اخطار فصل را دریافت کرد و بازی بعدی را از دست داد.

حالا با از دست دادن این سه بازیکن برای دیدار با پیکان، محرم نویدکیا سرمربی جوان تیم فوتبال سپاهان بدون‌شک کار دشواری برای چینش ارنج تیم خود خواهد داشت.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.