الهامی از زحمات بازیکنان خود در بازی با صنعت نفت تقدیر کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

ساکت الهامی در نشست خبری پس از تساوی مقابل نفت آبادان اظهار داشت: قبل از هر چیز خوشحالم در جایی هستم که برزیل فوتبال ایران است. از تیم داوری تشکر می کنم که عالی قضاوت کردند و به آن ها تبریک می گویم. به پورموسوی هم بابت این تیم خوبی که با جوانان اهل خوزستان یک تیم خوب تبریک می گویم.

وی در ادامه افزود: گرمای هوا از کیفیت بازی کم کرده بود و تیم ها سعی می کردند بی گدار به آب نزنند. به همین خاطر  شرایط خوب را نداشتیم اما دو تیم به دنبال یک بازی خوب روی زمین بودند و تعداد پاس ها این را نشان می دهد. بازی پایاپای بود و همه اتفاقات در 5-6 دقیقه آخر نیمه اول افتاد. در نیمه دوم هم با توجه به اینکه انرژی بازیکنان به خاطر گرما گرفته شده بود تیم ها به دنبال اشتباه حریف بودند که موقعیتی گیر هیچ کدام نیامد. نتیجه ای بود که به ادامه راه دو تیم کمک نمی کند اما از لحاظ شکست ناپذیری مفید است. دست تک تک بازیکنانمان را می بوسم.

سرمربی نساجی همچنین تصریح کرد: بازی در این گرما سخت است. امیدوارم نفت آبادان شرایط خوبش را ادامه بدهد و ما هم در جدول به ثبات لازم برسیم که دغدغه‌ای نداشته باشیم.

 

الهامی درارتباط با تشکرش از داوران و در عین حال اعتراضاتی که در حین بازی انجام داد، گفت: به خاطر فشاری که روی تیم‌ها وجود دارد اعتراضات طبیعی است اما باید شرایط داوران را هم در نظر گرفت. داوران روی یک اوت و یک کرنر مسئله داشتند وگرنه صحنه خاصی وجود نداشت و به نظر من داوری از لحاظ نتیجه تأثیرگذار نبود. من همیشه اعتراض می‌کنم اما امروز اعتراضی نداشتم. داوری خوب بود و تیم‌ها ضرر نکردند. امروز یکی از روزهای خوب برای داوران بود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.