مطهری: گرمای هوا و بلندی چمن اجازه نداد بهتر عمل کنیم

مربی پرسپولیس در مورد تقابل با فولاد صحبت کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

حمیدمطهری در پایان بازی با فولاد با حضور در نشست خبری اظهار داشت: جا دارد ابتدا تشکر کنم از هواداران خوب پرسپولیس که در اهواز مثل همیشه به ما لطف داشتند و متاسفیم که به خاطر شرایط کرونا نتوانستیم بیشتر در خدمتشان باشیم. در مورد بازی امروز باید بگویم فوق العاده سنگین بود. بازی امروز می‌توانست زیباتر باشد، هم گرمای هوا و هم بلندی زمین اجازه نداد بهتر کار کنیم و برای هر دو تیم این شرایط وجود داشت. بهتر است بیاییم کاری کنیم که فوتبال‌مان زیبا شود و تماشاگران‌مان نهایت لذت را ببرند. هم چمن و هم گرمای هوا روی بازی دو تیم تاثیر گذاشته بود.

وی افزود: فولاد تیمی است که در سازمان دفاعی خیلی منسجم است و نفوذ کردن به لایه‌های دفاعی این تیم کار سختی است ولی ما توانستیم این لایه‌ها را بشکنیم ولی در پاس‌های آخر خوب عمل نکردیم و نتوانستیم توپ ها را به هدف برسانیم و باید دقت بیشتری در این باره به خرج دهیم. بازهم می‌گویم شرایط جوی احتمالا گرما زده شدن بازیکنان را هم زیاد کرد. بازی زمان بدی بود ولی با این وجود مثل همیشه تمکین کردیم و همیشه به قانون احترام می‌‌گذاریم. فوتبال امروز می‌توانست زیباتر باشد ولی دو اتفاقی که گفتم روی آن تاثیرگذار بود.

مربی پرسپولیس در مورد اینکه با این نتیجه شانس این تیم نسبت به سپاهان برای قهرمانی چقدر است، گفت: ببینید هر دو تیم در کورس رقابت هستند و ما بازی به بازی پیش می‌رویم و هیچ وقت نگاهمان به حیاط همسایه نیست که ببینیم آنجا چه اتفاقی می‌افتد و نگاه رو به جلو داریم و بازیکنان ما با وجود بازی سنگین هفته قبل مقابل گل گهر عملکرد خوبی در این بازی داشتند و تمرکز ما روی کار خودمان است و از امروز آماده می‌شویم برای بازی با آلومینیوم.

مطهری در مورد عملکرد داوری گفت: داوری قضاوت خوبی داشت و عملکرد قابل قبولی داشت و مشکلی ندیدم و حالا شاید وسط زمین چند اتفاق افتاده باشد که طبیعی است و به تیم داوری خسته نباشید می‌گویم.

وی در مورد ادعای سپاهانی‌ها مبنی بر محروم بودن کنعانی زادگان توضیح داد: من گفتم که نگاه ما به حیاط همسایه نیست ولی تیم‌های دیگر همه‌اش راجع به تیم ما صحبت می‌کنند. به این مسائل بخواهم بپردازم خیلی حرف ها برای گفتن دارم ولی همه باید به تیم خودشان فکر کنند و ما به خودمان این را می‌گوییم تا شاید تیم‌های دیگر حرفه‌ای گری یاد بگیرند. آنها بهتر است فکرشان را معطوف به اتفاقات بازی با پیکان کنند و گلی که شنیدم در شرایط آفساید به ثمر رسیده است و بهتر است به آن فکر کنند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.