یحیی گل محمدی تصمیم گرفته است که برای دربی از سیامک نعمتی در سمت راست خط دفاعی استفاده کند و اشتباه مهدی شیری در دربی سال گذشته در این تصمیم او تاثیرگذار است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

پیش از دربی برگشت لیگ برتر، پزشکان پرسپولیس به توصیه یحیی گل‌محمدی خیلی تلاش کردند بازیکنان مصدوم این تیم را به دربی برسانند. سیامک نعمتی یکی از این بازیکنان محسوب می‌شد که یحیی خیلی روی حضورش در بازی با استقلال حساب باز کرده بود.

از قضا با درمان‌های اولیه، پزشکان پرسپولیس توانستند سیامک نعمتی را به دربی برسانند و سرمربی قرمزها نیز این بازیکن را در ترکیب اصلی و در سمت راست خط دفاعی تیمش قرار داد. پارگی کپسول مفصلی شانه باعث شد سیامک نعمتی در تیم ملی هم نتواند بازی کند و در بازگشت از بحرین هم به ترکیب اصلی تیمش نرسد.

در دفاع راست، مهدی شیری اوج گرفته و توانسته است در دیدارهای اخیر پرسپولیس یکی از بهترین‌های تیمش باشد. او جایگاه ثابتی در تیم پیدا کرده بود اما حالا باید در یکی از مهم ترین بازی‌های فصل برابر استقلال نیمکت نشین سیامک‌ نعمتی شود.

به نظر می‌رسد یحیی گل‌محمدی هنوز اشتباه مهدی شیری در سال گذشته برابر استقلال را فراموش نکرده و بر همین اساس تصمیم جدیدی برای دربی حذفی گرفته باشد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.