اوله گنار سولسشر، سرمربی منچستریونایتد، پاسخ مبهمی به احتمال جذب رافائل واران از رئال مادرید داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

به نظر می‌رسد که باشگاه منچستر یونایتد قصد دارد در نقل و انتقالات تابستانی تمام توان خود را برای تقویت تیم اوله گنار سولسشر به کار بگیرد و در همین راستا آنها در اولین اقدام خود طی روزهای گذشته جذب جیدون سانچو را نهایی کردند و احتمالا در هفته آینده این ستاره انگلیسی به شکل رسمی معرفی خواهد شد.

بعد از نهایی شدن جذب جیدون سانچو توسط شیاطین سرخ، رسانه‌های انگلیسی مدعی شدند که باشگاه منچستریونایتد تمام تمرکز خود را روی تقویت خط دفاعی خود قرار داده و شایعات حاکی از آن است که گزینه اول آن ها برای تقویت این بخش از زمین کسی نیست به جز مدافع فرانسوی رئال مادرید یعنی رافائل واران.

اما امروز منچستر یونایتد در یک بازی دوستانه مقابل دربی کانتی به پیروزی رسید و بعد از پایان مسابقه از سرمربی شیاطین سرخ در رابطه با جیدون سانچو پرسیده شد که او در جواب گفت: "من تنها در مورد بازیکنانی صحبت خواهم کرد که آنها را به شکل قطعی به خدمت گرفته ایم. من تا زمانی که آنها تحت قرارداد به باشگاه دیگری هستند حرفی نخواهم زد."

اما یک خبرنگار از سولسشر درباره احتمال انتقال رافائل واران به منچستر یونایتد سوال کرد که سرمربی نروژی با خنده به این سوال پاسخ مبهمی داد و گفت : "دوباره سوال همان سوال تکراری!"

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.