از اردوی استقلال خبر می رسد که فرهاد مجیدی قصد دارد در دو بازی باقیمانده از لیگ برتر در درون دروازه تیمش از رشید مظاهری استفاده کند و به حسین حسینی برای بازی های جام حذفی استراحت بدهد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

رشید مظاهری مقابل نساجی مازندران هم دروازه بان استقلال خواهد بود.

بعد از نمایش فوق العاده سیدحسین حسینی در طول ۷ مسابقه استقلال و عملکردی که او در دربی پایتخت و در پنالتی ها داشت، فرهاد مجیدی تصمیم گرفت به این دروازه بان شماره یک تیمش استراحت بدهد و در بازی با نفت مسجدسلیمان از وجود رشید مظاهری درون دروازه استفاده کند.

استراحت به حسینی در شرایطی صورت گرفت که او به خاطر بازی های فشرده کمی خسته بود و مجیدی ترجیح داد دیگر دروازه بان آماده تیمش را مقابل نفت بازی بگیردو از حسینی در بازی های بعدی استفاده کند.

حالا از اردوی استقلال خبر می رسد که استراحت حسینی ادامه دار خواهد بود و در بازی بعدی با نساجی مازندران هم رشید مظاهری دروازه بان تیمش خواهد بود.

به احتمال فراوان سرمربی آبی پوشان قصد دارد از حسینی در بازی های حساس نیمه نهایی و احتمالا فینال جام حذفی درون چارچوب تیمش استفاده کند. مظاهری نیز در دو بازی آینده لیگ برتر احتمالا سنگربان آبی پوشان خواهد بود.

این در شرایطی است که اعتصاب تمرینات در استقلال فعلا ادامه دارد و مشخص نیست چه زمانی شاگردان فرهاد مجیدی حاضر به تمرین کردن خواهند بود.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.