سرمربی تیم فوتبال سپاهان درباره بازی این تیم برابر ذوب آهن در دربی اصفهان توضیحاتی را بیان کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

محرم نویدکیا سرمربی تیم فوتبال سپاهان در نشست خبری قبل  از دیدار این تیم با ذوب‌آهن در لیگ برتر اظهار کرد:  تجربه سال‌ها بازی در دربی اصفهان را دارم، یکی از زیباترین و جذاب‌ترین دربی‌های کشور بازی سپاهان و ذوب‌آهن است و هواداران از آن لذت می برند. امیدوارم فردا هم بازی جذابی را ببینیم.  

او تصریح کرد: تیم ذوب آهن  فوتبال خوبی ارائه می‌دهد، اما متاسفانه نتایج لازم را نگرفته است.  به طور حتم این تیم  می‌تواند فردا  برای ما مشکل‌ساز شود. فکر می‌کنم مساوی به درد هیچ تیمی نمی‌خورد به همین علت  ممکن است برای هر ۲ طرف بازی خطرناکی باشد و یکی از ۲ تیم آرزوهای خود را از دست بدهد. هر ۲ تیم باید باهوش و منطقی بازی و سعی کنند به اهدافی که دارند، برسند. امیدوارم بازی خوبی باشد و هواداران از بازی لذت ببرند. همه بازیکنان آماده هستند و مشکل خاصی نیست.

او ادامه داد:  بازی پیچیده‌ای فردا  پیش رو داریم و  برای موقعیت و رسیدن به صدر رقابت می‌کنیم و ذوب‌آهن برای بهبود شرایط در انتهای جدول بازی می‌کند.

سرمربی سپاهان درباره اینکه مصدوم و محرومی برای بازی فردا دارد، گفت: نه، همه بازیکنان فردا حضور دارند و مشکل خاصی نیست.  

نویدکیا در پایان خاطرنشان کرد:  فردا آخرین بازی ما در اصفهان است، بازی مهمی برای ما محسوب می‌شود و باید ۳۰ دقیقه قبل از حضور در استادیوم از هتل خارج شویم. بازی  فردا مهم است و باید باتمرکز بازی کنیم و  امیدوارم هواداران واقعی سپاهان جلوی اتوبوس قرار نگیرند تا به موقع به ورزشگاه برسیم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.