پس از شایعات فراوان درباره انتقال سردار آزمون به بایرلورکوزن، باشگاه آلمانی با تمدید قرارداد لوکاس آلاریو مهاجم خود عملا پرونده جذب لژیونر ایرانی زنیت را بست.

به گزارش فرتاک ورزشی،

لوکاس آلاریو، مهاجم گلزن بایرلورکوزن قرارداد خود را با این باشگاه تا به مدت دو سال دیگر تمدید کرد.

لوکاس آلاریو  که در سال ۲۰۱۷ از ریور پلات به بایرلورکوزن پیوست، در همه مسابقات ۱۳۱ بازی برای این باشگاه انجام داده، ۵۱ بار موفق به گلزنی شده و ۱۶ پاس گل نیز ارسال کرده است. قرارداد این بازیکن یک سال دیگر و در تابستان سال ۲۰۲۲ تمام می شد، اما امشب باشگاه بایر لورکوزن اعلام کرد قرارداد لوکاس آلاریو مهاجم ۲۸ ساله آرژانتینی خود را دو سال دیگر و تا سال ۲۰۲۴ تمدید کرده است.

لوکاس آلاریو بعد از تمدید قرارداد گفت:

من همیشه گفته ام که در محیط باشگاه بایر لورکوزن واقعا احساس خوبی دارم. ساختار این باشگاه بسیار حرفه ای است و ما می خواهیم در کنار هم به موفقیت های زیادی برسیم. ما واقعا تیم خوبی برای برای رسیدن به این هدف داریم و می خواهیم در هر سه جام این فصل با رقببای دیگر به رقابت بپردازیم.

بدین ترتیب و طبق اعلام برخی سایت های خبری فوتبال آلمان، بعید است دیگر لورکوزن برای خرید سردار آزمون از زنیت اقدام کند. به نظر می رسد مبلغ بالای درخواستی باشگاه روسی باعث عدم توافق طرفین شده و سردار آزمون به یک حداقل یک فصل دیگر هم در ترکیب زنیت باقی خواهد ماند.

با تمدید قرارداد لوکاس آلاریو، انتقال سردار آزمون به لورکوزن منتفی شد

 
برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.