فرهاد مجیدی در تمرین امروز از بازیکنان استقلال خواست فعلا به بازی با گل گهر فکر کنند و ذهنشان را درگیر مشکلات مالی نکنند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

سرمربی استقلال در تمرین امروز دقایقی با بازیکنان به گفت و گو پرداخت.

تیم استقلال در نیمه نهایی جام حذفی چهارشنبه شب مسابقه ای حساس با گل گهر سیرجان خواهد داشت. آبی ها که در لیگ برتر رفت و برگشت گل گهر را شکست دادند حالا امیدوارند در کسب پیروزی مقابل شاگردان امیر قلعه نویی هت تریک کنند و جواز حضور در فینال حذفی را به دست آورند.

اهمیت این بازی برای فرهاد مجیدی به حدی بالا است که او امروز قبل از شروع تمرین شاگردانش را جمع کرد و دقایقی به صحبت برای آنها پرداخت.

سرمربی استقلال که از مسائل مالی مثل بازیکنانش ناراضی است، فعلا ترجیح می دهد حرفی در این خصوص نزند و تمرکزش را روی دیدارهای جام حذفی بگذارد. او قبل از بازی با گل گهر هم شاگردانش را دور هم جمع کرد و با آنها از مسائل مختلف سخن گفت.

مجیدی از شاگردانش خواست با وجود مشکلات موجود اما تمرکزشان را روی دیدار با گل گهر بگذارند و به چیز دیگری غیر از مسابقه چهارشنبه شب فکر نکنند.

برد در بازی فردا برای استقلالی ها اهمیت زیادی دارد. هواداران استقلال انتظار دارند بعد از از دست رفتن قهرمانی در لیگ برتر تیم شان در حذفی به عنوان قهرمانی برسد و سهمیه مستقیم آسیا را به دست آورد. اتفاقی که سال گذشته برای آنها در فینال از دست رفت و حالا مجیدی با کسب تجربه از آن مسابقه دوست ندارد امسال هم این اشتباه برایش تکرار شود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.