مهدی قایدی هنوز پیشنهادی برای ترانسفر شدن ندارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

این روزها در باشگاه استقلال مهم‌ترین موضوع مورد بررسی، نقل و انتقالات این فصل است و تا اینجای کار گمانه‌زنی‌های مختلفی مطرح شده است. تا اینجای کار استقلال نتوانسته بازیکنی را جذب  کند و مدیران استقلال همچنان در پی مذاکره با بازیکنان هستند و مساله تمدید قرارداد با بازیکنان مد نظر مجیدی، همچنان به شرایط مشخصی نرسیده است.

در این بین شرایط مهدی قایدی برای ماندن یا نماندن در استقلال هم‌چنان مبهم است. قایدی یکی از مهم‌ترین بازیکنانی است که زمزمه‌های جدایی او برای لژیونر شدن به گوش می‌رسد. رسانه‌های قطری مدعی شده‌اند مهدی قایدی با الغرافه به توافق نهایی دست پیدا کرده است و فصل بعد را در لیگ ستارگان قطر توپ خواهد زد. در این بین روزنامه الرای قطر مدعی شد که قایدی در دوحه به سر می‌برد و آماده عقد قرارداد با الغرافه است.

 

مهدی قایدی در الغرافه؟

 

 

در همین حال یک منبع آگاه در باشگاه استقلال اطلاع داد که هیچ پیشنهادی رسمی برای جذب قایدی به باشگاه استقلال ارسال نشده است و ادعای باشگاه استقلال نشان می‌دهد همچنان شرایط مهدی قایدی برای ترانسفر شدن یا ماندن در استقلال در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

ادعای روزنامه قطری درباره حضور مهدی قایدی در الغرافه

پیش از این گفته شده بود که الغرافه قطر به دنبال جذب مهدی قایدی است.

روزنامه الرای قطر مدعی شد که قایدی در دوحه به سر می‌برد و آماده عقد قرارداد با الغرافه است.

هدایت الغرافه را استراماچونی سرمربی سابق استقلال بر عهده دارد و پیش از این هم رسانه‌های قطری اعلام کردند که قایدی از بازیکنان مورد علاقه این مربی ایتالیایی است.

گفتنی است که برخی از مسوولان باشگاه استقلال به صورت تلویحی این موضوع را رد کرده‌اند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.