وکیل رشید مظاهری می گوید که نظر بنده و آقای مظاهری روی این است که ایشان در استقلال حضور داشته باشند و به این قرارداد متعهد باشیم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

وکیل رشید مظاهری که امروز برای برگزاری جلسه ای با احمد مددی در محل دفتر باشگاه حاضر شده بود، در خصوص برگزاری دیدار با مدیرعامل استقلال گفت:

در مورد آقای مظاهری با مدیرعامل محترم باشگاه صحبت هایی شد تا راجع به ادامه کار صحبت کنیم. آقای مظاهری این فصل و فصل آینده را با باشگاه استقلال قرارداد داشت و دارد. یک سری مشکلاتی در بحث مطالبات بازیکن به وجود آمد که مذاکراتی با باشگاه داشتیم. با آقای مددی جلسه خیلی خوبی برگزار شد.

وکیل رشید مظاهری ادامه داد:

ما با حسن نیت دنبال این هستیم که در باشگاه استقلال حضور داشته باشیم و حضور مظاهری تداوم داشته باشد. اما مشکلات هم زیاد بوده است. تاکنون با سعه صدر پیش رفتیم. صبر و تحمل کردیم تا فصل تمام شود. اگر قرار است تصمیمی گرفته شود، به ضرر باشگاه پیش نیاید و در طول فصل و مسابقاتی که برگزار شده بود، تیم به مشکل نخورد.

وکیل رشید مظاهری گفت:

به هر حال باید راه حلی پیدا کرد. این رویه درستی نیست که بازیکن تحت فشار باشد اما انتظارات در سطح ملی و حرفه ای باشد. صحبت هایی با آقای مددی شد. ایشان به ما قول دادند و قرار شد بررسی هایی انجام دهند تا ببینیم برای ادامه کار به چه شکلی با استقلال و آقای مددی ادامه دهیم.

وکیل رشید مظاهری درخصوص اینکه گفته می شود این بازیکن بیشترین دریافتی را میان بازیکنان استقلال داشته، صحیح است یا خیر گفت:

باشگاه استقلال قانونا تاکنون بیشتر از ۶۰ درصد قرارداد را پرداخت نکرده است. علی رغم شایعاتی که از افراد مختلف درفضای مجازی پخش می شود، ما نیز مطلعیم که وضعیت چگونه است. باشگاه نیز در جریان است و لیست های واریزی را در اختیار دارد.

وکیل رشید مظاهری ادامه داد:

اما طبق الگوی پرداختی قرارداد، باشگاه مبالغی را به مظاهری بدهکار است. الان مدت خیلی زیادی است که پرداخت این مطالبات به تأخیر افتاده است. ما هم سعی کرده ایم که با حسن نیت ارتباطمان را با باشگاه حفظ کنیم. نوتیس هایی را برای باشگاه ارسال کرده ایم تا مشکل حل بشود.

صادقی گفت:

در روز برگزاری فینال جام حذفی، ما از طریق سازمان لیگ و اطلاع رسانی با خود باشگاه، این موضوع را به آنها اطلاع دادیم اما تاکنون اقدامی انجام نداده ایم. سعی کرده ایم به صورت کاملا حرفه ای و دوستانه رفتار شود. نظر بنده و آقای مظاهری روی این است که ایشان در استقلال حضور داشته باشند و به این قرارداد متعهد باشیم.

وکیل رشید مظاهری در مورد اینکه مظاهری با توجه به میزان دریافتی هایش می تواند قانونا قراردادش را فسخ کند، پاسخ داد:

در آیین نامه بحثی وجود دارد که طبق ماده ۱۳ آن، طرفین باید به قرارداد احترام بگذارند. بحث دیگر بندهایی است که بازیکنان برای ترانسفر یا داستان های دیگر در قراردادهایشان می گذارند، بالاخره شرایطی هست که بشود اقداماتی را انجام داد. ما نیم فصل نیز می توانستیم این کار را انجام دهیم ولی سعی کردیم به احترام هواداران و باشگاه استقلال با حسن نیت پیش برویم و اکنون نیز این مسئله را به باشگاه اعلام کردیم. نظر ما ادامه حضور مظاهری در باشگاه استقلال و تعهد به قرارداد است اما باید شرایط دیگر را نیز در نظر گرفت. صرفا نمی توان از یک بازیکن به صورت حرفه ای انتظار داشت ولی در نهایت تعهدات او یک طرفه باشد.

وی درمورد بحث مطالبات مظاهری جهت ادامه حضور در استقلال گفت:

انتظار ما این است که باشگاه مطالبات تا آخر فصل را تسویه کند.

وکیل رشید مظاهری سنگربان استقلال درخصوص برخی جرائم انضباطی که از سوی باشگاه برای مظاهری در نظر گرفته شده است، جواب داد:

زمانی که یک سری اتفاقات در بازی با مس رفسنجان رخ داد و یک آسیب دیدگی برای آقای مظاهری پیش آمد، با نظر مربی و کاپیتان تیم آقای وریا غفوری و با نماینده باشگاه، ایشان اقدامات پزشکی خود را انجام دادند و برای بحث MRI مراجعه کردند. بعد از بازگشت ایشان، با نظر کادرفنی مظاهری از حضور در بازی منع شد. بابت این موضوع ما جلسه ای را در باشگاه استقلال داشتیم که متأسفانه به نتیجه خوبی نرسیدیم. آقای مددی هم به ما قول دادند که موضوع را به نحوی حل کنند اما همچنان منتظر هستیم که ایشان به قولشان عمل کنند. درصدی را به عنوان جریمه در نظر گرفته بودند که هنوز اقدام حقوقی و قضایی درباره اش انجام ندادیم. اینکه او چه درصدی جریمه شده، جزو اسرار باشگاه است و آن را رسانه ای نمی کنیم.

وکیل رشید مظاهری درباره اینکه در جلسات بعدی با مددی می توان به نتیجه رسید یا خیر پاسخ داد:

با آقای مددی که صحبت کردیم، ایشان قول پیگیری دادند و فرصت ۱۰ روزه ای از ما خواستند که تا این مدت، بررسی هایشان را انجام بدهند. باشگاه به ما اعلام نظر کند که برای ادامه کار یا عدم حضور با حسن نیت و دوستانه، موضوع را پیش ببریم.

 

وی درباره اینکه آیا سنگربان آبی پوشان حاضر است شخصا با مددی وارد مذاکره شود یا خیر پاسخ داد:

مظاهری بازیکن حرفه ای است که یک سری تمریناتش به تداوم نیاز دارد. همین الان نیز ایشان در حال تمرین است. نمی توان از بازیکن انتظار داشت از فضای حرفه ای فاصله بگیرد. ما نیز بابت همین موضوع اینجا هستیم. ما دنبال حاشیه نیستیم و خواهش می کنم به یک سری شایعات و اخبار دامن نزنید. به دنبال این هستیم تا موضوعات را به بهترین شکل و به نفع طرفین حل کنیم. من به آقای مددی هم قول داده ام که هر زمانی شما بفرمایید در خدمت شما هستم و جلساتی را داشته باشیم تا موضوع حل شود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.