کاپیتان تیم ملی انگلیس در تلاش است تا بتواند با راضی کردن سران باشگاه راهی منچسترسیتی شود ولی هنوز هنوز این اتفاق رخ نداده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

آینده هری کین اکنون به یکی از مهمترین اتفاقات لیگ برتر انگلیس بدل شده است. کاپیتان سه شیر پیش از آغاز یورو به باشگاه تاتنهام اعلام کرد که می‌خواهد این تیم را ترک کند ولی هنوز نتوانسته رضایت آنها را بدست آورد. او پس از اتمام یورو و کسب نایب قهرمانی و پایان زمان تعطیلاتش، از آمدن به تمرینات تیم سر باز زد ولی پس از ۲ جلسه غیبت به دلیل احترام به باشگاه به تمرینات اسپرز بازگشت تا بتواند مسالمت آمیز از این تیم جدا شود.

هفته اول لیگ برتر انگلیس بدون حضور کین آغاز شد و تاتنهام مقابل منچسترسیتی به برتری رسید. برخی ادعا کردند که با این برد شاید کاپیتان انگلیس نظرش تغییر کند ولی او همچنان مایل به انتقال به منچسترسیتی است.

به نقل از رسانه‌های انگلیسی، منچسترسیتی تمام سعی خود را به کار گرفته تا سران باشگاه تاتنهام را برای فروش هری کین با مبلغ نزدیک به ۱۵۰ میلیون یورو راضی کند. دنیل لیوی همچنان بر سر موضع خود است و می‌خواهد کین را وادار به ماندن کند.

از طرفی هری کین معتقد است که لیوی، ریاست باشگاه تاتنهام به او دروغ گفته و اکنون دارد زیر قولش می‌زند. او پیشتر به سران اسپرز گفته بود که اگر تیم نتواند راهی لیگ قهرمانان اروپا شود، مایل به جدایی است. به همین علت، برخی رسانه‌ها متذکر شدند که کین در حال فشار آوردن به باشگاه است تا با فروش او به منچسترسیتی موافقت کنند. فابریزیو رومانو نوشت که لیوی قصد کوتاه آمدن ندارد و این درگیری‌ها تا پایان پنجره نقل و انتقالاتی ادامه خواهد داشت.

تاتنهام در روز فرداشب در انتخابی لیگ کنفرانس اروپا به مصاف «پاکوش دی فریرا» خواهد رفت. به نقل از اتلتیک هری کین به دلیل مسائل کووید ۱۹ و ابتلا به کرونا همچنان نمی‌تواند برای اسپرز به میدان برود ولی انتظار می‌رود این بازیکن در لیست بازیکنان «نونو اسپریتو سانتو» در دیدار روز یکشنبه مقابل ولورهمپتون قرار گیرد.

۱۳ روز دیگر پنجره نقل و انتقالاتی لیگ برتر انگلیس به پایان خواهد رسید و باید دید چه اتفاقی برای ستاره انگلیسی رخ خواهد داد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.