منچستریونایتد برای تمدید قراردا پل پوگبا پیشنهاد دستمزد هنگفت هفته ای 500 هزار یورو به این هافبک فرانسوی داده است، اما او هنوز آماده پذیرفتن این پیشنهاد نیست.

به گزارش فرتاک ورزشی،

رسانه های انگلیسی از جمله اتلتیک و دیلی میل خبر داده اند که منچستریونایتد قصد دارد پل پوگبا را با قرارداد پنج ساله جدید به ارزش 500 هزار یورو در هفته به پردرآمدترین بازیکن این باشگاه تبدیل کند.

تنها یک سال دیگر از قرارداد فعلی پوگبا با دستمزد 350 هزار یورو در هفته باقی مانده است و یونایتد در تلاش است تا قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات، اقامت ستاره فرانسوی را در اولدترافورد تمدید کند.

با این وجود هافبک فرانسوی هنوز آخرین پیشنهاد یونایتد را که باعث خواهد شد او بیشتر از داوید دخیا که هفته ای  450 هزار یورو حقوق می گیرد، درآمد کسب کند را نپذیرفته است.

پوگبا همچنان قصد دارد تا زمان بیشتری را به بررسی گزینه های پیش روی خود، از جمله انتقال رایگان و به عنوان بازیکن آزاد به PSG در تابستان آینده، بپردازد.

با این وجود سران یونایتد می خواهند که پوگبا قراردادی که حداقل به مدت چهار سال دیگر او را در اولدترافورد نگه خواهد داشت و امکان تمدید آن تا سال 2025 وجود دارد را در اسرع وقت وجود دارد.

قرارداد جدید همچنین افزایش قابل توجهی در قرارداد هفته ای 350 هزار یورویی برای این هافبک ایجاد می کند چرا که باشگاه می خواهد با توجه به اینکه ممکن است پوگبا را در تابستان آینده به صورت رایگان از دست بدهند، از ارزش این بازیکن در مارکت محافظت کند. ستاره فرانسوی در سل 2016 با قراردادی 107 میلیون یورویی به شیاطین سرخ پیوست.

در صورتی که یونایتد موفق نشود پوگبا را راضی به تمدید قرارداد کند، این بازیکن باری دومین بار اولدترافورد را ترک خواهد کرد. او در سال 2012 هم در پایان قراردادش به یوونتوس پیوسته بود.

گزارش شده که پوگبا دارد از فرصتی خود برای بررسی حرکت بعدی اش استفاده می کند و در تصمیم گیری عجله نخواهد کرد.

بنابراین بعید است که پوگبا قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات در ساعت 23 شب 31 آگوست، با منچستریونایتد به توافق برسد و قرارداد خود را تمدید کند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.