رشید مظاهری معادلات دروازه استقلال را وارد فاز جدیدی کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

ابهامات دروازه استقلال برای فصل آینده زمانی بیشتر شد که حسین حسینی پست خداحافظی‌اش با هواداران استقلال را پاک و قراردادش با این تیم را تمدید کرد.

این اتفاق در کنار عقد قرارداد استقلال با علیرضا رضایی باعث شد که دو سناریو برای دروازه تیم فرهاد مجیدی مطرح شود. سناریوی اول، جدایی مظاهری بود تا حسینی گلر اول باشد و رضایی گلر دوم و سناریوی دوم، ماندن همزمان حسینی و مظاهری در استقلال بود تا رضایی به صورت قرضی راهی تیم دیگری شود.

اگر چه مظاهری در جلسات هفته گذشته‌اش با فرهاد مجیدی و احمد مددی به نتیجه مورد نظرش رسید و اخباری درباره برنامه او برای فسخ قرارداد با استقلال منتشر شد اما مظاهری در تمرین استقلال شرکت کرد هر چند که او بعد از حضور در اولین جلسه تمرینی استقلال به هواداران تیم اعلام کرد چطور می‌تواند در جایی بماند که در آنجا او را نمی‌خواهند.

اگر چه احمد مددی در صحبتهای دیروزش مدعی شد مظاهری به دنبال جدایی از استقلال است اما رشید این مساله را تکذیب کرد و پست اینستاگرامی جدیدش نشان می‌دهد که او تصمیم به ماندن در استقلال گرفته است.

این خبر جدا از آنکه باعث خوشحالی طرفداران مظاهری خواهد شد، معادله دروازه استقلال را وارد فاز جدیدی کرده و از یکطرف تکلیف گلر اول تیم فرهاد مجیدی مشخص نیست و از طرف دیگر باید دید علیرضا رضایی چه سرنوشتی در این تیم پیدا خواهد کرد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.