با اینکه سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی مخالفت پیوستن کریستیانو رونالدو به شاگردان او نبود، ستاره پرتغالی حاضر نشد به این تیم بپیوندد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

بازگشت کریستیانو رونالدو به منچستریونایتد پس از ۱۲ سال همه را غافلگیر کرد، نه به این دلیل که او دوست نداشت به این تیم بپیوندد بلکه به خاطر آنکه گفته می‌شد او با منچسترسیتی وارد مذاکره شده و همه چیز برای پیوستنش به این تیم مهیاست. مهمتر از همه اینکه او ماه ژوئن سال جاری هم به نوعی خودش را به منچستریونایتد پیشنهاد داد اما شیاطین سرخ تمایلی به برگرداندن او نشان ندادند.

اکنون مشخص شده که چرا رونالدو با وجود اینکه تمایل داشت به جمع شاگردان پپ گواردیولا محلق شود، در آخرین لحظات از این کار منصرف شد و ترجیح داد با قراردادی ۲۵ میلیون یورویی به اولدترافورد برگردد و آن هم عدم اطمینان از حضور در ترکیب اصلی سیتی بوده است.

پپ گواردیولا چندی پیش در جمع خبرنگاران گفت بود: به شخصه معتقدم که تنها چند بازیکن از جمله رونالدو و مسی هستند که خودشان می‌توانند تصمیم بگیرند که دوست دارند به کدام تیم‌ها ملحق شوند. آنها در مذاکرات‌شان برای جابجایی میان تیم‌ها کاملاً حرف اول و آخر را می‌زنند و هر جایی که بخواهند می‌روند اما من لازم می‌دانم بگویم که نسبت به تیمی که دارم چیزی فراتر از خوشحالم و خوشحال هم خواهم ماند.

گواردیولا اگرچه مخالف پیوستن رونالدو به منچسترسیتی نبود اما گویا بی‌تفاوتی سرمربی اسپانیایی نسبت به جذب این بازیکن پرتغالی یکی از دلایل سرد شدن او برای بازی در اتحاد بوده است. با این حال دلیل مهمتر نداشتن اطمینان از بازی در ترکیب اصلی بوده است، همان اتفاقی که در اولین بازی‌اش برای یوونتوس در فصل جاری سری A رخ داد.

به نوشته نشریه رپوبلیکا، گواردیولا در تماس تلفنی که با رونالدو داشته به او گفته است «اگر بیایی ما کنار هم کارهایی انجام دهیم اما نمی‌توانم هیچ تضمینی به تو بدهم.»

در نهایت منچستریونایتد با موافقت با رقم تعیین شده از سوی یوونتوس برای رونالدو حاضر شد با این بازیکن قراردادی دو ساله ببندد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.