همیشه برای جوان ها حضور در اردوی تیم ملی سخت است چرا که با بازیکنانی همبازی می شوند که سال های سال است از حضور آنها در فوتبال باشگاهی می گذرد و برخی حتی در آنسوی مرزها ستاره اند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

یکی از ستاره ها علیرضا جهانبخش است. بازیکنی که در آلکمار آقای گل لیگ برتر هلند شد و اگر چه در برایتون زیاد فرصت هنرنمایی پیدا نکرد اما در فاینورد بار دیگر به یک بازیکن موثر در فوتبال هلند تبدیل شده است و از همه مهمتر بارها و بارها بازوبند کاپیتانی تیم ملی را بر بازو بسته است.

 

کاپیتان تیم ملی که بدون شک روزهای ابتدایی حضورش در اردوی تیم ملی را به یاد دارد به خوبی جوان های تیم ملی را درک می کند. جوانانی که برخی از آنها برای اولین بار حضور در اردوی تیم ملی را تجربه می کنند. به آنها لبخند می زند و به گرمی برخورد می کند و حتی به استقبال آنها می رود تا جو حاکم بر اردوی تیم ملی به روی آنها سنگینی نکند و به راحتی در تمرینات تیم ملی کار کنند.

از علیرضا چنین رفتارهایی مثال زدنی است. همین یکی دو هفته پیش بود وقتی بازیکن تیم حریف با فیلمبردار سوئدی برخورد کرد و دوربین نقش بر زمین شد جهانبخش به کمک فیلمبردار رفت و دوربین او را از زمین بلند کرد تا به کار خود ادامه دهد؛ در حالی که این کار را باید بازیکن حریف انجام می داد. بعد از این اتفاق بود که همه بازیکن ایرانی فاینورد را تحسین کردند. حالا در این تصویر علیرضا جهانبخش را می بینید که به گرمی از محمد کریمی جوان استقبال می کند. بازیکنی که در تیم سپاهان با حضور محرم نوید کیا دوباره احیاء شد و به لطف بازی های خوب برای سپاهان به اردوی تیم ملی دعوت شد. بدون شک محمد کریمی و محمد کریمی ها با رفتار چنین باتجربه هایی زودتر در تیم ملی جا خواهند افتاد چرا که به این نتیجه خواهند رسید در یک فضای امن می توانند برای موفقیت تیم ملی تلاش کنند.

 

بازوبند کاپیتانی برازنده بازیکنی چون علیرضا جهانبخش است چرا که به خوبی کاپیتانی می کند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.