مدافع تیم ملی فوتبال ایران برای حضور در ترکیب این تیم مقابل عراق تمرینات ویژه ای را پشت سر می گذارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تمرینات تیم ملی فوتبال ایران برای بازی با عراق در کشور قطر برگزار می‌شود تا شاگردان دراگان اسکوچیچ با آمادگی در این دیدار حاضر شوند.

بازیکنان تیم ملی ایران در حالی خود را برای دیدار با رقیب سنتی آماده می‌کنند که همچنان با مصدومیت تنی چند از بازیکنان خود دست و پنجه نرم می‌کند.

میلاد سرلک به دلیل آسیب دیدگی در جریان دیدار با سوریه از سفر به قطر منع شد تا در تهران مانده و دیدار با عراق را از دست دهد. همچنین بازیکنانی نظیر صادق محرمی که قبل از بازی با سوریه نیز مصدوم شده بود همچنان تمرینات اختصاصی پشت سر می‌گذارد تا بتواند شرایط حضور در ترکیب تیم ملی ایران را برای بازی با عراق پیدا کند. محرمی امروز هم به طور اختصاصی زیر نظر فیزیوتراپ تیم ملی تمرین خواهد کرد.

او که توانایی حضور در دفاع راست را دارد گزینه اول کادر فنی تیم ملی ایران برای بازی مقابل عراق است اما اگر نتواند خودش را به تمرینات گروهی برساند مقابل عراق نیز فرصت حضور در میدان مسابقه را از دست می‌دهد.

تیم ملی فوتبال ایران ساعت ۲۲:۳۰ سه شنبه هفته جاری مقابل عراق دومین دیدار خود در گروه A انتخابی نهایی جام جهانی قطر را برگزار می‌کند. ملی پوشان ایران در دیدار نخست موفق به کسب پیروزی یک بر صفر مقابل سوریه در ورزشگاه آزادی شدند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.