با وجود قرار گرفتن در فهرست بازیکنان مازاد بارسلونا، مدافع فرانسوی این تیم توانست با روشی خاص رئیس باشگاه را برای ارائه فرصتی دیگر به او متقاعد کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

نشریه موندودپورتیووی کاتالونیا در گزارشی اختصاصی نوشته است که چگونه ساموئل اومتیتی، مدافع فرانسوی تیم فوتبال بارسلونا با وجود قرار داشتن در فهرست بازیکنان مازاد و فروشی این باشگاه، توانست در این تیم بماند.

به نوشته موندو؛ در جلسه‌ سنگینی که با حضور اومتیتی و خوان لاپورتا رئیس باشگاه بارسلونا برگزار شد، لاپورتا به اومتیتی گفته که به ندرت در بازی‌های تیم طی فصل اخیر نقش‌آفرینی کرده است و به دلیل همین نقش کمرنگ این بازیکن 27 ساله می‌بایست نوکمپ را ترک کند. اومتیتی اما در دفاع از خودش گفته که کادر پزشکی باشگاه نتوانسته‌اند مصدومیت او را درست و حسابی درمان کنند.

گویا لاپورتا هم بعد از گوش کردن به توضیحات اومتیتی تصمیم گرفته که یک فصل دیگر به مدافع فرانسوی فرصت دهد و علاوه بر این به او قول داده که درباره وضعیتش با سرمربی تیم، رونالد کومان صحبت کند. در این لحظه بوده که اومتیتی به دلیل پایان خوشایند مذاکره سنگین و پرتنشش با لاپورتا و به دست آوردن فرصتی دیگر، به گریه می‌افتد و با اشک شوق دفتر رئیس بارسلونا را ترک می‌کند.

اومتیتی که سال 2016 از تیم لیون فرانسه به بارسلونا پیوست، در مجموع 323 بازی رسمی برای این تیم انجام داده و دو گل هم زده است.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.