ستاره تیم ملی عراق به دلیل مصدومیت مجبور به ترک زمین شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در حالی که پیش از بازی امشب تیم های ایران و عراق شایعاتی مبنی بر غیبت احتمالی بشار رسن در ترکیب تیم ملی عراق به گوش می رسید اما ادوکات، سرمربی این تیم تصمیم گرفت تا بازیکن باتجربه تیمش را از ابتدا وارد زمین کند.
بشار رسن، ستاره سابق پرسپولیس که حضورش در ترکیب عراق همواره برای این تیم بسیار مهم بوده و مصدومیتش پیش از بازی قبلی دو تیم در مرحله دوم مقدماتی جام جهانی، نگرانی شدید عراقی ها را به همراه داشت اما آنجا هم به هر ترتیبی که بود در ترکیب اصلی قرار گرفت، در بازی امشب پیش از پایان نیمه اول مجبور به ترک زمین شد.

بعد از اینکه تیم ملی ایران در همان ابتدای بازی به گل رسید، عراقی ها سراسیمه برای جبران دست به کار شدند ولی تنها 24 دقیقه از بازی گذشته بود که با یک اتفاق غیرمترقبه مواجه شده و هافبک سرشناس خود را به دلیل مصدومیت از دست دادند؛ اتفاقی که باعث شد چهره سرمربی آنها به یک باره برافروخته شود.

بشار رسن در میانه های نیمه اول در حالی که در پای خود احساس درد می کرد، از کادر فنی تیم ملی عراق خواست تا تعویضش کنند. این درخواست او با تعجب ادوکات همراه بود؛ سرمربی عراق اما ناگزیر اقدام به این کار کرد چرا که ستاره تیمش قادر به ادامه بازی نبود و برای خروجش از زمین، برانکارد وارد زمین شد.

جاستین مرام در دقیقه 28 بازی به عنوان جانشین بشار رسن وارد زمین شد و ستاره عراقی ها هم به روی سکوها منتقل شد تا با حسرت نظاره گر تلاش هم تیمی هایش برای جبران گل خورده باشد.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.