جعفر سلمانی خرید جدید استقلال در نقل و انتقالات تابستانی، برای نخستین بار در تمرینات گروهی این تیم شرکت کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تمرین روز پنجشنبه تیم فوتبال استقلال مانند روزهای گذشته در زمین تمرینی ورزشگاه الوصل برگزار شد. در این جلسه تمرینی، تمامی بازیکنان این تیم از جمله ملی پوشان نیز حضور داشتند و گابریله پین که به تازگی به کادرفنی آبی ها اضافه شده است، آنها را نیز زیر نظر گرفت.
جعفر سلمانی خرید جدید استقلالی ها نیز برای نخستین بار زیر نظر اعضای کادرفنی در تمرینات گروهی حضور یافت. سلمانی که در ابتدای فصل گذشته و پس از درخشش در لباس صنعت نفت راهی پورتیموننزه پرتغال شده بود، پس از یک فصل حضور در لباس این تیم، به فوتبال ایران بازگشت تا لباس استقلال را بر تن کند.

سلمانی که به دلیل حضور در اردوی تیم ملی برای دو دیدار برابر سوریه و عراق نتوانست در ساختمان باشگاه استقلال حاضر شده و با پیراهن این تیم عکس بگیرد، روز گذشته و پس از پایان اردوی تیم ملی، به کاروان استقلال اضافه شد و پس از اینکه یک جلسه تمرینی در باشگاه بدنسازی را پشت سر گذاشت، امشب به همراه هم تیمی های جدیدش در تمرینات گروهی حضور یافت.

سلمانی که قابلیت بازی در پست دفاع و وینگر چپ را دارد، در بازی تیم ملی برابر سوریه، توسط دراگان اسکوچیچ در سمت راست خط دفاعی به کار گرفته شد و با وجود حضور در پست غیرتخصصی، عملکرد رضایت بخشی داشت. مجیدی برخلاف سرمربی تیم ملی، قصد دارد برای تقویت سمت چپ تیمش و پس از جدایی میلیچ و نادری، از این بازیکن بهره بگیرد.

سلمانی که تا زمان برگزاری بازی با الهلال فرصت حضور در 3 جلسه تمرینی دیگر را دارد، باید دید تا چه اندازه می تواند با هم تیمی های جدیدش خو گرفته و با آنها هماهنگ شود تا فرهاد مجیدی نیز از این مهره کلیدی برای تقویت سمت چپ تیمش استفاده کند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.