تیم های پرسپولیس و الهلال عربستان در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف هم می روند .

به گزارش فرتاک ورزشی،

قرعه کشی مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمان آسیا انجام گردید و تیم‌های پرسپولیس و الهلال عربستان دو  تیم مطرح غرب آسیا بایستی به مصاف هم بروند و با توجه به مرحله حذفی، یکی از این دو تیم محکوم به خداحافظی از لیگ قهرمانان آسیا خواهند بود.

 الهلال عربستان در بازی قبل خود توانست از سد استقلال تهران با نتیجه 2بر0 صفر عبور کند و در آن سوی میدان نیز شاگردان یحیی گل محمدی توانستند با نتیجه 1بر0 از سد استقلال تاجیکستان بگذرند تا خود را در جمع تیم‌های یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا ببینند.

این دو تیم شنبه 24 مهرماه ساعت 20 در عربستان به مصاف هم می‌روند و از آن جایی که تیم عربستانی در نقل و انتقالات توانست بازیکنان بسیار قدرتمندی را در اختیار بگیرد، کار برای شاگردان یحیی بسیار سخت خواهد بود اما در این راستا نباید از توانمندی شاگردان گل محمدی به سادگی عبور کرد چرا که آنها نشان داده‌اند در طی چند فصل گذشته و در سخت‌ترین شرایط کارهای بزرگی انجام بدهند که این بازی نیز می‌تواند یکی از آن کارهای بزرگ پرسپولیس باشد و دور از ذهن نیست که آنها بار دیگر بتوانند فینالیست رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا باشند.

مهدی ترابی

اما کدام بازیکن پرسپولیس است که در این بازی سخت می تواند برگ برنده یحیی گل محمدی باشد؟ با توجه به ویژگی‌های مهدی ترابی و از آن جایی که این بازیکن در سخت ترین وضعیت ممکن می تواند ورق بازی را برگرداند و بارها آن را عملیاتی کرده است، او توان این را دارد مهره غیرقابل مهاری باشد که الهلال توان کنترل او را نخواهد داشت .

به هر حال بایستی دید و به انتظار نشست که آیا یان ستاره دوست داشتنی می‌تواند خوشحالی را به اردوی سرخ پوشان بیاورد یا این که قرعه به نام ستاره دیگری رقم خواهد خورد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.