فرشاد فرجی ، مدافع پرسپولیس در مورد اینکه گفته می‌شود رقم قراردادش به نسبت دیگران پایین تر است گفت : یک سری چیزها خانوادگی است بین ما و باشگاه و یک سری چیزها هم دلی است و من نمی‌خواهم در مورد این مسائل ریز شوم. فعلا تمرینات عالی است و خیلی خوب داریم پیش می‌رویم. ما تلاش خودمان را می‌کنیم و باقی‌اش دست خداست. این بخش از اظهارات فرجی می تواند قابل توجه ستارگان ناراضی برخی از باشگاه ها باشد ، خاصه اینکه بسیاری از رسانه ها عنوان کرده اند که دریافتی فرشاد فرجی از پرسپولیس تقریبا صفر است چرا که حتی برای گرفتن رضایت نامه اش مبلغ قابل توجهی از جیب به باشگاه شهرخودرو پرداخت کرده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

فرشاد فرجی که به مدافع وسط فیکس پرسپولیس تبدیل شده امروز در محل باشگاه پرسپولیس حضور یافت و گفت و گوی کوتاهی با خبرنگاران داشت. فرجی در خصوص پیروزی در تاجیکستان گفت:

برد شیرینی بود و آماده می‌شویم برای بازی با الهلال و دیروز استارت خیلی خوبی زدیم و تمرین خوبی داشتیم. ان شا الله در ادامه راه همین روند تمرینات را ادامه دهیم و یک بازی خوب هم مقابل الهلال انجام دهیم.

او در مورد تجربه بازی کنار سیدجلال حسینی می‌گوید:

بازی کنار سید جلال عالی و خیلی راحت است. وقتی یک رهبر بزرگ کنارت بازی کند همه جوره در زمین راحت هستی.

فرجی در مورد اینکه خیلی زود در ترکیب پرسپولیس جا افتاده و همچنین در مورد بازی با الهلال گفت:

کمک هم بازی‌ها و کادرفنی بود که کمکم کردند که در تیم خوب کار کنم. بازی الهلال خیلی سخت است ولی ما تیم پرسپولیس هستیم و امیدوارم در آن بازی هم نتیجه خوبی بگیریم.

مدافع شمالی سرخ‌ها در مورد اینکه گفته می‌شود رقم قراردادش به نسبت دیگران پایین تر است گفت:

یک سری چیزها خانوادگی است بین ما و باشگاه و یک سری چیزها هم دلی است و من نمی‌خواهم در مورد این مسائل ریز شوم. فعلا تمرینات عالی است و خیلی خوب داریم پیش می‌رویم. ما تلاش خودمان را می‌کنیم و باقی‌اش دست خداست.

این بخش از اظهارات فرجی می تواند قابل توجه ستارگان ناراضی برخی از باشگاه ها باشد ، خاصه اینکه بسیاری از رسانه ها عنوان کرده اند که دریافتی فرشاد فرجی از پرسپولیس تقریبا صفر است چرا که حتی برای گرفتن رضایت نامه اش مبلغ قابل توجهی از جیب به باشگاه شهرخودرو پرداخت کرده است.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.