سرمربی خیبر خرم آباد گفت:تا شروع مسابقات چند دیدار تدارکاتی دیگر انجام می‌دهیم، تا شرایط آرمانی برای شروع لیگ برسیم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

محسن عاشوری پیرامون شرایط این تیم ، اظهار داشت: زمان خوب و مناسبی برای شروع تمرینات داشته‌ایم در درجه اول قرارداد 9 تا از بازیکنان بزرگسال سال گذشته تمدید شد؛ سه تا بازیکن زیر 25 سال تمدید و7 تا بازیکن از تیم امید در تمرینات شرکت کردند که در حال حاضر 4 نفر آنها در اردو حضور دارند.

وی ادامه داد: در یکی دوروزآینده باشگاه با یکی یا دو پست که نیاز تیم هستند قرارداد را با بازیکنان نهایی می کند و تیم هم به لحاظ بدنی و هم به لحاظ نفری آماده برگزاری مسابقات خواهد بود.

سرمربی تیم فوتبال خیبر خرم آباد در خصوص برگزاری بازی‌های دوستانه گفت: در اردوی اول یک بازی دوستانه در بابلسر برگزار شد که چهار برصفر پیروزی شدیم ، و در تهران بازی دوستانه با امید بادران و امید پیکان که قهرمان امید های کشور و تیم خیلی خوبی هم بود ، یکی از بازیها  را چهار بر صفر و بازی دیگر با نتیجه  سه بر دو بردیم .

عاشوری تصریح کرد: در این بازیها سعی کردیم از نیروهای جوان استفاده کنیم و محکی از بازیکنان به عمل آید تا الک شوند و در نهایت سرمایه ای آینده داری برای باشگاه خواهند بود .

وی بیان داشت :فاز بعدی تمرینات با دو بازی دوستانه تیم بزرگسالان پیکان و یک بازی پارس جنوبی هردو بازی مساوی شده است، در دور بعدی تمرینات، دیروز یک بازی دوستانه خوب مقابل فولاد داشتیم

 و روز چهارشنبه به مصاف تیم شهرداری آستارا می رویم.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.