مدافع 22 ساله تیم فوتبال پرسپولیس برای دومین فصل پیاپی به صورت قرضی در جمع عنابی‌پوشان مشهدی قرار دارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

یکی از بازیکنان جوانی که با نظر مهدی رحمتی در ابتدای لیگ بیستم به فهرست تیم فوتبال شهر خودرو اضافه شد و در طول فصل نیز توانست جایگاهی مناسب در ترکیب مشهدی‌ها پیدا کند و در اواخر فصل به یکی از مهره‌های ثابت ترکیب شهر خودرو تبدیل شد، سید احسان حسینی بود.

حسینی که از پرسپولیس به صورت قرضی به شهر خودرو منتقل شد، توانست نمایش‌های موفقی را از خود ارائه کند و حتی یکبار هم برای تیمش موفق به گلزنی شد؛ در پایان فصل و با جدایی مهدی رحمتی، ادامه حضور حسینی جوان در جمع عنابی‌پوشان مشهدی در هاله‌ای از ابهام قرار داشت.

اما نظر مساعد محمدرضا مهاجری به ادامه همکاری حسینی با شهر خودرو، باعث شد تا این مدافع جوان در انتظار تجربه دومین سال حضورش در تیم مشهدی باشد؛ حسینی که در پرسپولیس کمتر به او به واسطه ترافیک شدید خط دفاعی بازی می‌رسید، حالا امیدوار است که در لیگ بیست و یکم بتواند بازی‌های پرشماری را برای شهر خودرو انجام بدهد و تجربه‌اندوزی کند تا در بازگشت به پرسپولیس موفق به کسب جایگاهی مناسب برای خود در ترکیب شود.

سید احسان حسینی از روزهای نخست آغاز تمرینات شهر خودرو برای فصل جدید، به تمرینات اضافه شده و در تلاش برای این بوده تا بتواند خود را تا آغاز فصل جدید به شرایط ایده‌آل برساند و بتواند از هفته‌های نخست در ترکیب شهر خودرو جای گیرد.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.