بازیکن تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان به موضوع قرارداد نجومی با این باشگاه واکنش نشان داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مهدی تیکدری در خصوص دیدار دوستانه گل‌گهر و سپاهان اظهار داشت: بازی خیلی سنگینی بود. دو تیم در فصل بدنسازی هستند اما فوتبال قابل قبولی را ارائه دادند. همین که در این دیدارها گل نمی‌خوریم، خوب است. ان‌شاالله در مسابقات بعدی گلزنی کنیم تا از همین بازی‌های دوستانه بردها را شروع کنیم.

وی در مورد جنگ با امیدنورافکن در این بازی گفت: چند سال است مقابل هم هستیم. نورافکن فوتبالیستی قوی است و باید جلوی او محکم بازی کنید؛ در غیر اینصورت قطعا آسیب می‌بینید.

تیکدری در مورد انتخاب گل‌گهر برای فصل جدید عنوان کرد: اولویت من تیم شهرم بود و خیلی دوست داشتم به اینجا بیایم. این باشگاه از همه لحاظ در حال حرفه‌ای شدن است. ان‌شاالله در سال‌های آینده بتوانیم به آنچه که استحقاقش را داریم، خیلی زود دست پیدا کنیم. گل‌گهر پتانسیل بزرگ شدن را دارد.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود با هزینه زیادی به گل‌گهر انتقال یافته، گفت: حرف و حدیث همه جا هست. اگر هزینه‌ها را در نظر بگیرید، تیم‌های دیگر حتی برای رضایتنامه بازیکن بیشتر از این‌ هم پول داده‌اند ولی از گل‌گهر و امیرقلعه‌نویی تشکر می‌کنم که پیگیر انتقال من شدند. امیدوارم بتوانم بهترین خرید این فصل و برای تیم مثمرثمر باشم.

بازیکن گل‌گهر در مورد حضورش در اردوی تیم‌ملی به همراه زنده‌روح و سهرابیان، عنوان کرد: قطعا هر بازیکنی آرزو دارد بتواند لباس تیم ملی کشورش را تن کند. من هم تمام‌ تلاشم را به کار می‌گیرم. دومین اردویی بود که حضور داشتم اما متاسفانه نتوانستم به لیست نهایی برسم. امیدوارم در اردوهای بعدی بازیکنان بیشتری از گل‌گهر باشند.

وی ادامه داد: پتانسیل بچه‌ها آنقدر بالا است که می‌توانیم برای لیست نهایی بازی‌های بعدی و حتی جام جهانی، حداقل سه بازیکن داشته باشیم. من هم اگر روزی پیراهن تیم ملی را به تن کردم، تمام تلاشم را می‌کنم تا ذره‌ای مردم کشورم را شاد کنم.

وی در‌مورد اینکه با وجود علاقه به بازی در پست هافبک، آیا می‌تواند برای تیم ملی در پست مدافع بازی کند، گفت: هرجا که مربی تصمیم بگیرد، با تمام وجود بازی می‌کنم و برایم فرقی ندارد. حتی اگر روی سکو باشم، با تمام وجود تیم را تشویق و برای تیم آرزوی موفقیت می‌کنم. در تیم ملی بازیکنان زیادی هستند. شاید استحقاق این را نداشتم که در لیست نهایی باشم. تلاش می‌کنم در مسابقات بعدی بتوانم به تیم ملی کشورم کمک کنم.

بازیکن پیشین تراکتور در‌مورد شرایط این تیم گفت: تراکتور باشگاه بزرگی است و تا ابد در قلب من می‌ماند. جزو تیم‌هایی است که خیلی دوست دارم باز هم پیراهن تیم را به تن کنم. هواداران این باشکاه فوق‌العاده هستند و هر لحظه دلتنگ آن می‌شوم. واقعا دوست نداشتم جدا شوم اما وقتی شرایط خیلی سخت می‌شود، آدم مجبور به جدایی است.

وی افزود: تراکتور را مانند خانه خودم می‌دانستم. در این دو سال‌ مردم خیلی به من کمک کردند و تراکتور سکوی پرتابم شد و من را به فوتبال ایران معرفی کرد. همیشه مدیونش هستم. امیدوارم روزی دوباره لباس این تیم پرهوادار را بپوشم. مردم آذربایجان و تبریز لیاقتشان زیاد است. در آسیا می‌توانستند صعود کنند اما قسمت نبود. امیدوارم در آینده موفق باشند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.