سرمربی تیم‌ملی فوتبال ایران در تمرین امروز فولادمردان در تهران حاضر شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تمرین امروز شاگردان ویسی در زمین شماره ۲ آزادی با حضور حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل و اسماعیل گودرزی رئیس هیات مدیره باشگاه فولاد خوزستان برگزار شد.

دراگان اسکوچیچ سرمربی و ملادن زگانیر مربی گلرهای تیم‌ملی فوتبال ایران دیگر میهمانان ویژه تمرین امروز فولادی‌ها بودند که با استقبال ویژه مدیرعامل، رئیس هیات مدیره، سرمربی، مدیر تیم، بازیکنان و دیگر اعضای تیم مواجه شد.

اسکوچیچ دقایقی با اعضای تیم و بازیکنان فولاد صحبت کرد و ضمن آرزوی موفقیت برای حمیدرضا گرشاسبی، عبدالله ویسی و تیم فولادخوزستان، به شناخت خوب ویسی از بازیکنان خوزستانی و فوتبال خوزستان اشاره کرد و گفت که این می‌تواند یک پوئن مثبت برای تیم فولاد در فصل جاری باشد. او البته از شانس برابر تمامی بازیکنان ایرانی در تمامی تیم‌ها برای حضور در تیم‌ملی نیز صحبت و اعلام کرد که بهترین‌ها به تیم‌ملی ایران دعوت خواهند شد.

حمیدرضا گرشاسبی نیز در بخشی از صحبت‌ها ضمن تشکر از حضور سرمربی تیم‌ملی در جمع فولادمردان، برای وی و تیم‌ملی فوتبال ایران در راه جام جهانی ۲۰۲۲ قطر آرزوی موفقیت کرد و همچنین از آمادگی کامل باشگاه فولاد خوزستان برای هرگونه همکاری با تیم‌ملی خبر داد. عبدالله ویسی سرمربی فولاد نیز از حضور سرمربی تیم‌ملی در تمرین فولادمردان تشکر کرد و برای وی همراه با تیم‌ملی آرزوی موفقیت کرد.

تیم فولاد فردا (شنبه) با پایان دومین اردوی خود به اهواز باز خواهد گشت و پس از دو روز تعطیلی، تمرینات را در ورزشگاه خانگی خود دنبال خواهد کرد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.