سرمربی پرسپولیس می‌گوید تداخل اردوی تیم ملی با تمرینات آماده‌سازی این تیم، کار را برای سرخ‌ها سخت کرده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 یحیی گل‌محمدی در حاشیه تمرین امروز (سه‌شنبه) تیم پرسپولیس در مجموعه ورزشی شهیدکاظمی اظهار داشت: بازیکنان در تمرینات شرایط خوبی دارند و با انگیزه بالا روز به روز پیشرفت می‌کنند. آنها از لحاظ بدنی خوب هستند و احتیاج به بازی‌های تدارکاتی بیشتر داریم. با توجه به اینکه لیگ هنوز شروع نشده، مشکل ما نبودن در شرایط مسابقه است.

با بازی‌های دوستانه به مصاف الهلال می‌رویم

وی ادامه داد: هم استقلال تاجیکستان که با آن روبه‌رو شدیم و هم الهلال که با آن بازی داریم، هر دو تیم از دل مسابقات داخلی حضور دارند، اما متأسفانه ما با بازی‌های دوستانه باید به مصاف الهلال برویم. ما یک بازی انجام دادیم و روز جمعه هم با شهرداری آستارا بازی می‌کنیم. 16 مهر ماه نیز با سپاهان بازی خواهیم کرد. برنامه‌ریزی ما طوری بود که هم استراحت و هم تمرینات را در شرایطی انجام دهیم تا با آمادگی کامل مقابل الهلال بازی کنیم.

باید مشکلات را به حداقل برسانیم و با آمادگی کامل با الهلال بازی کنیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره تداخل بازی‌های تیم ملی با بازی با الهلال عنوان کرد: بله متاسفانه این مشکل را داریم و کار ما واقعاً سخت شده است. با توجه به اینکه چهار روز بعد از بازی با کره، باید با الهلال روبه‌رو شویم، کار سخت است. ما نیاز به تمرین و ریکاوری داریم. این مشکلات هست و باید سعی کنیم این مشکلات را به حداقل برسانیم و با آمادگی کامل با الهلال بازی کنیم.

آخرین وضعیت مصدومان پرسپولیس از زبان گل‌محمدی

گل‌محمدی درباره آخرین وضعیت مصدومان پرسپولیس نیز گفت: علی شجاعی قطعاً به بازی با الهلال نمی‌رسد، کامیابی‌هم بعید است که به این بازی برسد و مهدی‌خانی نیز که دستش شکسته است و فعلاً دو سه ماه کار دارد.

بیشتر بخوانید:

برنامه متفاوت پرسپولیس برای گلزنی به الهلال

بازی دوستانه با سپاهان محک خوبی برای ما و آنهاست

وی درباره غیبت بازیکنان ملی‌پوش در دیدار دوستانه با سپاهان، اظهار داشت: هماهنگ کردن بازی دوستانه راحت نیست و شرایط تیم‌های دیگر را هم باید بسنجیم. همه اینها باعث می‌شود که چطور و با چه تیمی بازی کنیم. شرایط تیم سپاهان طوری بود که می‌توانستند در آن زمان با ما بازی کنند و فکر می‌کنم که بازی خوبی از آب دربیاید و به دو تیم کمک خوبی می‌کند. جا دارد از آنها تشکر کنیم که با وجود معذوراتی که وجود داشت، قبول کردند بازی انجام شود و برای همین از آقای نویدکیا و سپاهان تشکر می‌کنم، چون کمک خوبی به ما می‌شود که محک خوبی برای تیم باشد.

صدری فعلاً تنهاست و باید به او کمک کنیم

گل‌محمدی درباره حمایت‌ها از پرسپولیس عنوان کرد: مشکلات همیشه وجود دارد ولی ما سعی کردیم که کار خودمان را انجام دهیم و اولویت‌مان تیم باشد. بحث مالی و مدیریتی و نبود کارگزار و پنجره بسته و نبود منابع کافی از جمله مشکلاتی است که پرسپولیس با آن گریبانگیر است. آقای صدری فعلاً تنهاست و باید به او کمک کنیم. البته قول داده‌اند که تا فردا بخشی از مطالبات بازیکنان پرداخت شود. امیدوارم فرجی شود تا بچه‌ها بتوانند با روحیه خوب راهی مسابقات شوند.

مشکلات ما خیلی زیاد، ولی قابل حل شدن است

وی راجع به نقش اعضای هیئت مدیره در مشکلات پرسپولیس عنوان کرد: اعضای هیئت مدیره هم به اندازه خود کمک می‌کنند. امیدوارم تصمیماتی که گرفته می‌شود به تیم کمک کند و هر کسی که به باشگاه می‌آید بتواند مشکلات را حل کند مشکلات ما خیلی زیاد، ولی قابل حل شدن است به شرط اینکه بتوانیم با برنامه‌ریزی خوب و انتخاب افراد اصلح مشکلات را برطرف کنیم. ان‌شاءالله که اتفاقات خوبی برای باشگاه بیفتد.

سرمان در کار خودمان است و بیشتر تمرکزمان روی تمرینات است

گل‌محمدی در واکنش به اینکه برخی اسامی برای حضور در هیئت مدیره پرسپولیس مطرح شده است، یادآور شد: در حیطه وظایف من نیست که درباره هیئت مدیره و اینکه چه کسانی انتخاب خواهند شد صحبت کنم. اجازه دهید من در حوزه فنی تیم صحبت کنم. همه مسئولان از شرایطی که وجود دارد خبر دارند و با انتخاب خوب خودشان خیلی می‌توانند به باشگاه کمک کنند. ما سرمان در کار خودمان است و بیشتر تمرکز روی تمرینات و شرایط بچه‌ها داریم و اینکه بخواهیم فکرمان را معطوف به اعضای هیئت مدیره کنیم از بخش فنی تیم دور می‌شویم.

بازیکنان جدید بدون حتی یک ریال دریافتی با پرسپولیس قرارداد بستند

وی در پاسخ به این سؤال که از شرایط بازیکنان جدید راضی هست و اینکه بازیکن جدیدی به خدمت خواهند گرفت، گفت: با توجه به اینکه پنجره باشگاه بسته است طبعاً نقل‌وانتقالات برای ما تمام شده است. بازیکنان جدید هم احتیاج به زمان دارند و اینکه در فضای بیشتری توانایی خودشان را نشان دهند. هر بازیکنی که به پرسپولیس آمده با جان و دل و میل و خواسته قلبی آمده و عاشق پرسپولیس بوده است. آنها می‌توانستند با قراردادهای خیلی بهتری به باشگاه‌های دیگری بروند و بدون حتی یک ریال دریافتی با پرسپولیس قرارداد بستند. جا دارد هم از بازیکنان جدید و هم بازیکنان گذشته تیم تشکر کنم که با عشق و علاقه کار می‌کنند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.