ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی یوونتوس، می‌گوید هدف و آرزوی آنها قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپاست.

به گزارش فرتاک ورزشی،

به نظر می‌رسد که یوونتوس رفته‌رفته وضعیت بهتری پیدا کرده است. شاگردان مکس آلگری دو بازی گذشته‌شان در سری‌آ را با پیروزی پشت سر گذاشته و شرایط خود را بهبود بخشیده اند. بیانکونری که در هفته اول لیگ قهرمانان اروپا با سه گل مالمو را شکست داده بود فردا در یک بازی فوق العاده حساس به مصاف چلسی خواهد رفت.

ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی یوونتوس، در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل چلسی گفت: "ما یک جلسه تمرینی خوب را پشت سر گذاشته ایم و به جز رمزی همه را در اختیار داریم. ما باید یک بازی بسیار فنی انجام دهیم. آنها بسیار محکم هستند، بسیار سخت کار کرده اند و در ضد حملات و ضربات ایستگاهی خوب هستند. ما ممکن است گل بخوریم و ممکن است اتفاق رخ دهد. باید از ابتدا با رویکرد بسیار خوب شروع کنیم و در زمین خوب بازی کنیم."

شانس یوونتوس برای فتح لیگ قهرمانان اروپا: " این یک جاه طلبی برای من و آرزویی است که دارم. وقتی شما در لیگ قهرمانان اروپا بازی می کنید باید این انگیزه را داشته باشد. فردا با قهرمان لیگ قهرمانان اروپا بازی می کنیم و بدون در نظر گرفتن نتیجه یک شب شگفت انگیز خواهد بود. این احساس بزرگی است که شما را می‌تواند وادار به انجام کارهای باورنکردنی کند. ما می خواهیم به فینال برسیم و در آن به پیروزی برسیم و قهرمان شویم؛ دقیقاً این هدف را در مورد اسکودتو نیز داریم. آرزوی ما قهرمانی در اروپاست."

تفاوت فوتبال ایتالیا و انگلیس: "نمی‌دانم که آیا لیگ برتر بهترین لیگ دنیا است یا نه. به نظرم بین این دو لیگ جو فوتبالی و فرهنگ متفاوتی وجود دارد. من هرگز در آنجا مربیگری نکردم اما کسانی را که برای دیدن بازی ها و حمایت از بازیکنان خود به ورزشگاه می‌روند را می‌بینم و فکر می‌کنم که فرهنگ ما نسبت به ایتالیا متفاوت است. همانطور که در اسپانیا و آلمان اینگونه است.

به لحاظ اقتصادی نیز شرایط متفاوت است اما ما در ایتالیا آنقدر باهوش هستیم که بتوانیم راه حل پیدا کرده و همه مشکلات را برطرف کنیم. البته همیشه جایی برای پیشرفت وجود دارد اما به طور کلی من فکر می کنم که ما به آلمانی‌ها نزدیکتر هستیم اما با انگلیسی ها تفاوت داریم."

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.