جورجو کیه لینی، مدافع و کاپیتان یوونتوس، می گوید آماده سازی برای دیدار برابر چلسی آسان بوده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

فرداشب در یکی از حساس ترین بازی های هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا دو تیم یوونتوس و چلسی به مصاف یکدیگر خواهند رفت. هر دو تیم مسابقه اول خود را با پیروزی پشت سر گذاشته اند و به نظر می رسد که جدال صدرنشینی در این گروه بین یووه و چلسی خواهد بود.

 

جورجو کیه لینی، مدافع یوونتوس، پس از بازی این تیم مقابل چلسی گفت: "این از آن دسته بازی های خوبی است که شما می توانید به راحتی خود را برای آن آماده کنید. ما در خانه مقابل قهرمان چمپیونزلیگ بازی می‌کنیم و این چالش برانگیز و زیبا خواهد بود. من فکر می‌کنم که ما یک بازی زیبا انجام خواهیم داد.

 

 

 

ما هنوز در لیگ قهرمانان شکست نخورده ایم. نمی توانیم به تیمی مانند چلسی که بسیار فیزیکی است اجازه زدن ضد حمله های زیاد بدهیم. آنها فصل گذشته این را ثابت کردند و همچنان به این کار ادامه می دهند. ما نباید اجازه دهیم آنها از بهترین ویژگی های خود استفاده کنند. "

 

تقابل با روملو لوکاکو: "شاید فقط کمی در مورد من و لوکاکو صحبت کنیم. با این حال او یک خرید جدید برای چلسی است که آنها پول زیادی را برایش پرداخت کرده‌اند. فکر می‌کنم که لوکاکو به طور تصادفی در آنجا حضور ندارد."

 

 

 

 

غیبت پائولو دیبالا: "پائولو بازیکن اصلی ما است . نمی توانیم آن را انکار کنیم.  ما تیمی هستیم که همه چیز داریم، امیدوارم او فقط چند بازی را از دست بدهد. ما بازیکنان بسیار خوبی داریم که می توانند جبران کنند.  مربی همیشه سعی می کند راه حل های متفاوتی پیدا کند. "

 

جورجینیو شانس کسب توپ طلا: "امیدوارم بتواند این جایزه را برنده شود. او دوست خوب من است و این جایزه ای محسوب می شود که در صورت بردن آن توسط جورجینیو فکر می کنم برای خودم است. او از ویژگی‌های فنی فوق‌العاده برخوردار است اما تفاوت اصلی اش با دیگران به قدرت ذهنی وی بر می گردد. همیشه می‌گفتند او فقط با ساری می‌تواند بازی کند اما در هر جا که بوده بازیکن ثابت بوده است. واقعا امیدوارم جورجینیو توپ طلا را ببرد."

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.