دو ستاره ایرانی شباب الاهلی در جریان باخت این تیم برابر الوصل به میدان رفتند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در چارچوب دیدارهای هفته ششم لیگ برتر امارات، تیم فوتبال شباب الاهلی که پس از دو مسابقه مجددا احمد نوراللهی و مهدی قایدی را به‌صورت همزمان در ترکیب ابتدایی داشت، از ساعت ۲۰:۳۰ امشب(به وقت ایران) در استادیوم زعبیل به مصاف الوصل رده هشتمی رفت.

 

اولین موقعیت جدی بازی برای شباب الاهلی در دقیقه ۲۱ اتفاق افتاد؛ جایی که مهدی قایدی پس از یک دریبل و سرتوپ پشت محوطه جریمه، با شوت فنی زمینی قصد داشت گل اول تیمش را به ثمر رساند، اما ضربه تماشایی او با کمترین اختلاف از کنار تیرک عمودی دروازه الوصل راهی اوت شد.

 

 

 

لحظاتی پس از خلق این فرصت جدی، مهدی قایدی در محوطه جریمه الوصل صاحب توپ شد که بازهم با یک سرتوپ خود را در موقعیت گلزنی قرار داد، اما شوت پای چپ پُرقدرت این بازیکن در آستانه ورود به دروازه را ابراهیم عیسی با یک فوق واکنش دفع کرد.

 

مهدی قایدی که انگیزه زیادی برای گلزنی دوباره برای شباب الاهلی و جبران ناکامی هفته قبل داشت، در دقیقه ۶+۴۵ پس از فریب مدافع پیش روی خود به محمد جمعه پاس داد و این بازیکن را در موقعیت گلزنی قرار داد که شوت این بازیکن قبل از ورود به دروازه الوصل توسط مدافع این تیم دفع شد.

 

 

 

 

نیمه اول با تساوی بدون گل خاتمه یافت، اما در نیمه دوم الوصل برخلاف یاران نوراللهی و قایدی نمایش بهتری ارائه کرد که نتیجه آن گلزنی توسط میشل آرائوخو در دقیقه ۷۲ بود.

 

در ادامه بازی بازهم موقعیت‌های الوصل جدی‌تر از شباب الاهلی بود تا در نهایت یاران نوراللهی و قایدی پس از سه پیروزی و دو تساوی در دیدارهای اخیرشان، نخستین شکست فصل ۲۲-۲۰۲۱ لیگ برتر امارات را تجربه کنند و با ۱۱ امتیاز به رده چهارم جدول بروند.

 

 

 

 

احمد نوراللهی که دو هفته قبل مقابل شارجه امارات پس از ۴۵ دقیقه بازی برای شباب الاهلی در ابتدای نیمه دوم با مهدی قایدی تعویض شده بود، امشب هم در جریان دیدار با الوصل این اتفاق برای او افتاد و در شروع نیمه دوم جزو ترکیب تیمش قرار نداشت.

 

مهدی قایدی که در این فصل دو گل در دیدار با شارجه به ثمر رسانده بود، امشب در تقابل با الوصل برای دومین دیدار متوالی نتوانست گلزنی کند و دو موقعیت جدی او نیز تبدیل به گل نشد.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.